Je mi jasné, že podstatná část z čtenářů blogu se za poslední měsíce stala polovičními právníky a že víte, kde hledat informace. Ale přesto si říkám, že by vás možná zajímalo, kdo co podal a co je v návrzích napsáno. Nejvyšší správní soud zveřejňuje uplatněné návrhy (můžete se připojit jako osoby zúčastněné do těchto řízení) a taky poctivě dává na úřední desku vydaná rozhodnutí. Jestli vás to všechno zajímá, doporučuju sledovat. Je to lepší než číst Seznamzprávy a zkreslené informace (mně osobně teď dost baví Florida, kde už už chystají mrazáky pro mladé neočkované odpírače, kteří až ve smrtelných křečích prozřeli a dusíc se žádají anděly v bílých pláštích o drahocennou vakcínu, kterou dřív opovržlivě pod vlivem amerických „Flákanců“ nazývali šmakuládou.

O čem NSS rozhodovat bude, zjistíte zde.

O čem se už rozhodovalo, se dozvíte tady (nutno zmáčknout „Hledat“).

Ještě k té Floridě – moc nechápu, o čem média valstně píší. Namátkou jsem vybrala 15 států USA a podívala na na procento očkovaných. Florida na tom není nijak zvlášť blbě. Zdá se to jako další politický útok na „nepřátele“. Floridský guvernér se holt nechce jen tak podvolit a to je k vzteku. Musí to být pořádný kretén, podle covidfašounků, asi takový, jako bavorský vicepremiér. Ten bude nepochybně minimálně převtělením Hitlerova děděčka, podle míry nenávisti vůči jeho osobě (a to se jen nechce dobrovolně očkovat a nechce dělit lidi na ty lepší a ty odsouzené k pomalému mučení).

Stát USA% očkovaných
Celé USA58
Florida57
Connecticut70
California65
Texas51
Maine68
Colorado60
Washington64
Oregon60
New Mexico65
New Jersey66
Oklahoma47
Vermont75
Wyoming41

Než celá Florida a očkování mi přijde horší schodek našeho rozpočtu. Bojme se, milí zlatí. Je mi tak líto dětí a jsem tak strašně nasraná (pardon) na ty pitomce z Ústavního soudu! Vždyť jsem přesně tohle před víc než rokem psala do mé nejlepší ústavní stížnosti, kterou ti drzouni hodili do koše. Doufám, že boží mlýny existují a že melou rychle. Karma je na tohle moc pomalá.

Schodek státního rozpočtu ke konci července stoupl na 279,4 miliardy korun z červnových 265,1 miliardy korun…Na celý letošní rok je schválen schodek státního rozpočtu 500 miliard korun. Loni, kdy byl výsledek ovlivněn dopady pandemie, skončil státní rozpočet ve schodku 367,4 miliardy korun. Na příští rok MF navrhuje schodek 390 miliard korun.

%d bloggers like this: