Říkám si, že tak nějak by formulovaly titulek k tomu, co chci napsat, Novinky.cz. Seznamzprávy by drama uvedly takto: „Neuhodnete, co kvůli soudu kosí děti“.

Dnes mne „pobavila“ zpráva na zmíněných Novinkách. Taky toto médium použilo oblíbené pandemické sloveso: „Českem se ve stínu delty prohnala epidemie RS viru. Kosila hlavně děti.“ V článku se psalo:

Nejen covid-19 trápil na podzim pacienty s dýchacími obtížemi a lékaře. Od září do listopadu panovala v Česku i celé Evropě podle epidemiologa a exministra zdravotnictví Romana Prymuly a imunologa Jiřího Šinkory epidemie respiračního syncytiálního viru (RSV).

Cože? Epidemie? A nic se nedělo, říkáte si? Já taky. Přitom se dál v textu píše:

Děti i dospělí umírali na zápaly plic, které vyvolal RS virus. Ale to se nezjišťuje. Skončí v nemocnici se zápalem plic, který je bakteriální, ale ten přišel proto, že se mu rozhodila imunita. Říká se tomu příležitostné zápaly plic a ty bývají často důsledkem napadení RS virem,“ popsal. „RS viry jsou pro mladší populaci daleko horší než SARS-CoV-2. Koronavirus je pro děcka až na naprosté výjimky méně nebezpečný. Rozdíl je v té novosti pro dospělé,“ dodal Šinkora.

Božéééé!

A teď to pikantní. Já jsem samozřejmě velmi chytrá osoba a mám podobně jako Elrond Půlelf dar předvídání. Proto jsem se už v říjnu obrátila na NSS s prosbou o pomoc dětem! Jsou zranitelné!

A jak mne (opět) vyfuckoval NSS s ministerstvem zdravotnictví? No takto!

A odmítačka od NSS k dispozici zde. Ko*oti, no. Se divím, že neřekli, že šlo o actio popularis, to je přece hit všech hitů mezi argumenty.

A pak té soudní instanci věřte, že jí jde o dobrou věc. Lháři! Prej ochrana zranitelné skupiny. Testy jako jakési základní síto! Pche. Povídali že mu hráli!

%d bloggers like this: