Z roušek už si hodlám dělat jen srandu, to už ale víte. Proto mne hodně potěšilo, že na háku je zcela evidentně mají i ko*oti z NSS. Jen se podívejte, jak si členové kárného senátu pěkně hřadují těsně vedle sebe jako naše slepice, když padne tma a jdou spát, a ani jeden z nich, ani jeden, nemá zahalený obličej onen zázračný prostředek zaručující jako jediný na celém širém světě přeplněném viry, bakteriemi a podobným hegešem přežití lidské bytosti.

Zdroj: Česká justice

Je to dobrá zpráva, protože soudce Langášek se evidentně konečně přestal bát strašlivého smrtícího viru, došlo mu, že je to celé blbost, a až bude příště rozhodovat o „protiepidemických“ opatřeních, bude konečně spravedlivý a zastane se svobody! Hip, hip, hurá! Museli jsme čekat dva roky, ale řeknu vám, stálo to za to!

P. S.: Ko*oti, to necelý metr vysoké plexisklo fakt viru nezabrání vůbec v ničem, kapišto? Nechcete to příště zkusit pěkně postaru, úplně bez? Taky bych vám doporučila nepovyšovat se nad nebohou zapisovatelku, neponižovat ji a nechat ji dýchat.

%d bloggers like this: