Právě jsem zažila něco jako osvícení. No, to je možná příliš silné slovo. Spíš mi konečně pár věcí docvaklo a jak jinak, než díky eleutheriánům. Proto právě teď píšu poslední příspěvek na Stav bez nouze. Právě jsme se s Davidem dohodli, že budeme dělat věci úplně jinak. Nebudeme psát, co nechceme, co je špatně, kdo všechno je pitomý kojot a co všechno vůbec nefunguje. Ne, konec, stop. Po dvou letech to vůbec nikam nevedlo v tom smyslu, že by se změnil systém. Naopak jsme získali něco, co jsme na začátku vůbec nečekali. Přátelství. Dobro. Radost. Zábavu.

Přebuduju Stav bez nouze. Od základů ho překopu. Z toho, co bylo, udělám definitně minulost. Teď už to není důležité. Jediné, na čem teď záleží je, jak se s tím vším, do čeho jsme se dostali, dokážeme poprat. K tomu bychom měli napnout všechny síly. Nemůžeme se vyčerpávat v žabomyších bitvách. Budu se muset hodně změnit, abych přepnula mozek a dokázala se zaměřit na to správné. Asi mi to bude trvat, Bude to pomalé a náročné, začít svět vnímat jinak a nenechat se jen vláčet tím, co na mne kdo nastraží. Ale stojí to za to. Mít vizi toho, kam chci dojít, jak má svět vypadat, to je důležité. Tak se mění dějiny, ne brbláním a pomáháním nepříteli v šíření covidího narativu a lží.

Nadále budeme samozřejmě podávat žaloby, dokud budeme mít na transparetním účtu peníze na poplatky. Nadále budeme hájit u soudu ty, kdo budou mít zájem se bít za sebe a druhé. Nemyslíme si, že by to nemělo smysl. Pořád je třeba naleptávat, nenechat systém na pokoji, pokud jej nepovažujeme za dobrý a správný. O čistě právních věcech (soudech) bude David informovat na svém webu advokátní kanceláře. Pro kojoty tam už nebudue ale místo.

Hodně sil. Bylo to hodně zajímavých dnů, týdnů a měsíců. A ještě bude. Tak hurá do toho!!!

%d bloggers like this: