Dnes ti nepříliš důvtipní lháři ze Seznamzprávy zveřejnili čláenk s názvem „První kraj se dostává do problémů s covidem. Můžou za to neočkovaní“. Hlavním dojmem, který si pilný čtenář má odnést, má být, že neočkovaní můžou prostě za všecko špatné, co se kde šustne, zejména pak svévolně zaplňují nemocnice a upírají péči odpovědným očkovaným spoluobčanům (že by nám místa zabírali i očkovaní, kteří mají vážné negativní následky, to jsem se zatím nedočetla).

Nejstrašnější lidi, což ostatně ví každý, kdo do toho kraje kdy zavítal, jsou na severu Moravy. Vůbec se ti lotři hloupí nechtějí nechat vopíchat, na rozdíl od uvědomělých Pražáků, asi. Proto je jasné, že je jich nakažených jak máku na rozdíl od lidí z matky měst.

Epidemická situace v Moravskoslezském kraji začíná být vážná. Ukazují to varovná statistická data o nákaze. Důvodem problému ve Slezsku má být zejména vysoké procento lidí, kteří odmítají očkování.

Obyvatel je v Praze i MSK tak nějak stejně, hustota zalidnění je samozřejmě jiná, ale vem to čert. Kdo si hraje na nějakou přesnost, že. Pokud jde o propíchanost, je stav následující:

Jako já tu ostudnou Kopřivnici nechápu. O tolik méně vakcinovaných než v Praze! Hanba jim!

Podle Seznamzprávy je situace hrozná i ve špitálu. Sestry, lékaři a vůbec všichni ti andělé zase padají na hubu a potřebují napíct dorty a nějaký ty vitamíny. A můžou za to neočkovaný, jak jinak.

Jako tohle myslí někdo vážně??? A někdo tomu věří?

No nic, pojďme dál. Jak by nebylo ve špitálech o něco víc neočkovaných pozitivně otestovaných, když očkovaní se netestují, jen když je asi opravdu ouvej? Opatření ministerstva to říká jasně. Od 13. 9. se testuje následovně:

Toto opatření platí obdobně pro poskytovatele zdravotních služeb poskytující následnou lůžkovou péči a jejich pacienty s tím, že se těmto poskytovatelům nařizuje provést první preventivní vyšetření na stanovení přítomnosti antigenu viru SARS-CoV-2 prostřednictvím rychlých antigenních testů (RAT) nejpozději do dne 20. září 2021 a následně s frekvencí jedenkrát za 7 dní.

Očkovaní ne!

Tak jak se u nich vlastně zjistí, že mají pozitivní test? Kdy je indikovaný? Když už prakticky zmírají? Nebo kdy? Jen tak z plezíru se asi netestují. Mimochodem, jak je to s úhradami za coviďáka? Pořád se ještě špitálům tak úžasně vyplatí, nebo to už je zrušeno? Nějak ani nevím…

Jo a to, že se na Seznmzprávy píše o hrozitánských úmrtích s covid… tak ta věková struktura je následující. Samý mladý zdravý neočkovaný sportovec, že.

Lidi, prosím, přestaňte ty pitomce ze Seznamzprávy a jiné „novináře“ číst. Fakt, ale fakt to nemá cenu. My s Davidem se s něčím takovým stejně nebavíme, tak co byste se asi tak mohli dozvědět chytrýho?

%d bloggers like this: