Když jsem se dnes dozvěděla, že vedle ústenky existuje taky „nosenka„, nevěřila jsem vlastním očím. Říkala jsem si, že je to asi vtip. Jestli ne, tak já se moc těším, až potkám někoho tak blbého, že kromě respirátoru bude používat nosenku u jídla nebo pití. V takovém okamžiku se budu muset inspirovat Nelsonem ze Simpsonů a jen stát, ukazovat prstem a pokřikovat: Háhá – háhá – háhá.

Ve skutečnosti si myslím, že autoři jsou diverzanti a rozhodli se rozvrátit celou kovidovou lež zevnitř. To je mazaný!

P. S.: Pro české švadlenky by hned měl někdo nasdílet střih. Bude to terno zvláště mezi mladou generací přivyklou nesmyslné buzeraci z korporátů! Hamburger z nějakého vykůleného hipsterského bistra se s tím bude konzumovat jedna báseň!

Zdroj

Doplněno: celodenní pátrání po tomto úžasném vynálezu se vyplatilo. Odhalila jsem, že tihleti údajní vynálezci pěkně kecají. Nosenku vymysleli už loni kde jinde než v Číně!

Zdroj.

Btw., všimněte si, že už před rokem začali v Číně používat ty pičičinky typu „bojovníci první linie“ (dřív se tomu říkalo nemocniční personál), „bitva s koronavirem“ (dřív se tomu říkalo respirační onemocnění) a blablabla, prostě všechny ty humusárny, které se pak jak pravá infekce rozšířily do celého světa.

%d bloggers like this: