Jak asi víte, psala jsem tzv. nulkovou žalobu. Existuje řada studií, které říkají, že je jistá korelace mezi krevní skupinou a pravděpodobností nákazy covidem. Nulky anebo Rh- faktory mají mnohem menší naději než taková áčka plus. Nemám tedy příliš velkou šanci získat ani právo na půl roku života v podobě „fikce bezinfekčnosti“, ani reálnou ochranu v podobě protilátek po přirozeně prodělané infekci. Copak za to ale můžu, že mám takové tělesné dispozice? Haló, já jsem se tak, stejně třeba jako Číňani nebo Afroameričani NARODILA, milí soudci. I když bych se rozkrájela, nezměním to.

Kromě krevních skupin jsou na tom prostě blbě i někteří, jež mají schopnost odolávat nákaze. A není jich málo. V časopise Nature (já vím, není to slavná ECDC, že drazí ko*oti z NSS) byla publikována nová studie „Pre-existing polymerase-specific T cells expand in abortive seronegative SARS-CoV-2″.

Studie je celkem složitá, tak si dovolím jen informaci z The Guardian:

We all know that person who, despite their entire household catching Covid-19, has never tested positive for the disease. Now scientists have found an explanation, showing that a proportion of people experience “abortive infection” in which the virus enters the body but is cleared by the immune system’s T-cells at the earliest stage meaning that PCR and antibody tests record a negative result. About 15% of healthcare workers who were tracked during the first wave of the pandemic in London, England, appeared to fit this scenario…The work suggests that a subset of people already had memory T-cells from previous infections from other seasonal coronaviruses causing common colds, which protected them from Covid-19.

Informace sice není vůbec převratná, vždyť o tom mluvil už náš génius Hořejší:

Vysvětlením je, že česká populace je zřejmě již hodně „promořená“. Přispívá k tomu jednak dokončené očkování téměř 60% dospělé populace, a také přesněji neznámý počet lidí, kteří jsou chráněni protilátkami získanými proděláním infekce. Těch je oficiálně něco přes 1.7 milionu, ale ve skutečnosti je jich určitě o dost více. Určitě byla spousta případů, kdy lidé sice měli mírné příznaky, ale otestovat se nešli, aby neměli karanténní komplikace. Další žádné příznaky neměli, a tak neměli důvod k testování. Můj odhad je, že celkem bylo infikováno kolem 50% populace. Samozřejmě, že část z těchto lidí byla následně i očkována, takže počet očkovaných a rekonvalescentů nelze prostě sčítat. Nicméně ten celkový počet pravděpodobně bude přes 8 milionů. Krom toho jistě existuje dost lidí, kteří jsou z neznámých důvodů přirozeně odolní vůči tomuto virovému onemocnění.

Já jen vůbec nechápu, jak je možné, že jsou i tito lidé, a že jich evidentně není málo, šikanovaní nějakými zrmšenými opatřeními, když se vůbec nemohou nakazit, a tudíž , na rozdíl od slavných očkovaných nebo těch s fikcí imunity, ani šířit. Ve skrytu duše doufám, že ko*oti z NSS čtou a vyhledávají informace a nebudou už tak nepokrytě lhát, jako u protilátek, až budou o mé nulkové a dalších podobných žalobách rozhodovat.

Určitě víte, že data se jakž takž dnes dají sledovat na Twitteru Ondřeje Dostála:

Zajímalo by mne, kolik z těch „reinfekcí“ jsou ještě lidi, kteří napoprvé měli prostě jen pozitivní naprosto envypovídající PCR test třeba kvůli 45 amplifikačním cyklům a vůbec nic jim nebylo, tj. covid asi vůbec neměli.

O. D. covid dle svých slov prodělal a brojí za ty, co taky prodělali. Ale á říkám: dejte pokoj všem. Vláda vůbec netuší, jak na tom lidi zdravotně jsou. Jediné, co vidíme, že očkovaní na tom zrovna dobře nejsou, a to se ani pořádně netestují (v nemocnici podle požadavků vedení, řekla bych, je to různé), takže s báchorkami, že je neočkovaných míň a jsou v početní převaze, pokud jde o pozitivní PCR test, může jít každý vy-víte-kam. Jak je možné, že při značném počtu propíchaných je „situace“ úplně stejná (tj. podle mne zcela v klidu, já kolem sebe nevnímám nic zvláštního a za celý ty dva roky šaškování nikdo v mým okolí na covid bačkory nenatáhl, zato umřeli tři mí známí a kamarádi do 50 – 2 z nich do 40 – let na rakovinu) jako loni, na to se už radějc ani neptám.

%d bloggers like this: