Lidi, tohle mi nedělejte, podporujete ve mně ty nejhorší z nejhorších stránek! Kliknu-li na odkaz na Prima CNN News, který mi pošlete do Gmailu, tak za sebe neručím! Před chvílí jsem na to klikla a doteď se dusím čajem, který mi od smíchu zaskočil! Nejde jen o odkaz, který mi zašlete vy, ale o to, co následuje, když si začnete onen web číst.

První krok byl tento text. To už jsem se pochichtávala.

Byla plně očkovaná, přesto zemřela na covid. To je případ 66leté Američanky Candace Ayersové. Její blízcí jsou přesvědčení, že se nakazila od neočkovaných lidí. Truchlící rodina se proto nyní snaží přesvědčit ty, kteří odmítají vakcínu, aby změnili názor. A to i pomocí kontroverzního nekrologu.

A pak to přišlo, další a další nabízené prokliky!

Rodiče pěti dětí v kalifornském Yucaipy zemřeli na komplikace způsobené covidem. Ani jeden z nich nebyl naočkovaný. Onemocnění nejdříve postihlo 37letou porodní sestřičku, která byla zrovna těhotná. Od ní se nakazil i její 39letý manžel. Lidé se nyní snaží děti zajistit prostřednictvím dobročinné sbírky.

Jestli dostanu covid a ještě víc zešedivím, tak si vás, co posíláte odkazy, najdu:

 Trpěl jsem únavou, byla mi pořád zima, dokonce i v horké vaně, dokonce jsem za měsíc zešedivěl, v mém věku… Trápily mě i trávicí potíže,“ popsal paletu vlastních problémů mladý lékař. 

Ale co, když budu šedivá vlčice, to přežiju, ale tohle byl pořádný kalibr pro bránici.

Čtyřletá texaská holčička zemřela na COVID-19, kterým se pravděpodobně nakazila od své matky, přesvědčené odpůrkyně vakcín. Matka Kali Cookové nyní přiznala, že svého postoje lituje. Koronavirem se nakazily i její další dvě děti a snoubenec.

No, jsem ráda, že se s novinářským póvlem nebavím… že to někdo dělá, tomu se tedy dost divím.

%d bloggers like this: