Někdy mi lidé posílají různé odkazy, některé zajímavé, některé už méně. Jak jsem už několikrát psala, nikdy se nedívám na videa s „plandemickými“ tématy a nikdy nečtu odkazy vedoucí na Aeronet, Otevři svou mysl nebo na weby s NWO blouznivinami. Když mám chuť na trochu hoaxů, stačí mi totiž bohatě Seznamzprávy. Právě tam se totiž potvrzují ty největší absurdity, na které se člověk jen odváží pomyslet. Třeba to, že očkovaní nemají vůbec jisté, že na ten děsivý strašlivý smrtící covid přece jen nakonec nenatáhnou brka a vinu za ten exitus ponese nejbližší neočkovaná bytost.

Dnes v 9: 18 jsem publikovala jeden příspěvek, ve kterém jsem psala, že si myslím, že v Africe (nebo někde jinde, kam se našinec jen tak nepodívá), vznikne nějaká nová suprtrupr mutace, na kterou bude krátký i Pfizer.

Proti této mutaci zřejmě nebude fungovat ani zázračný Pfizer a my neočkovaní tak budeme přímo zodpovědní za smrt dalších tisíců babiček a dědečků, kteří se sice chránili, ale neustáli útok nového zabijáka vyrostlého na hnusných odpíračích, kteří nejsou tak čestní a ohleduplní jako skauti, kteří se aktivně zapojili do očkovací kampaně. Když mám někdy černé myšlenky, říkám si, jestli to všechno nakonec nepovede k pogromům, kdy slušní občané budou masakrovat ty, kteří se nechtěli podvolit. Snažím se těmto myšlenkám bránit, jak to jen jde, protože jinak by to člověk musel raději zabalit už teď, kdyby si připustil, že to může dopadnout jako ve Rwandě, kdy stačilo sakra málo, aby soused sousedovi a jeho dětem mačetou rozpáral břicho. Ne, takto nesmíme přemýšlet, jinak jsme už všechno prohráli a budeme jen čekat na krutý konec.

Následně v 16:22 přetiskly Seznamzprávy informaci od ČTK. V perexu se píše:

„Domov důchodců na Jablonecku čelí útoku koronaviru. Jeden z klientů zemřel. Další jsou nakažení. Nakažená je i pracovnice z přímé péče. Ta odmítla očkování a právě ona zřejmě klienty nakazila.“

V článku je dále naznačen směr tlaku na neočkované (uáááá, zase budeme vraždit ty nebohé seniory, kteří by tu žili ještě 300 let ve vší spokojenosti, kdyby nebylo covidu).

Na nákazu se podle ředitele domova přišlo ve chvíli, kdy jeden z klientů zkolaboval a odvezli ho do nemocnice. Tam zjistili, že má koronavirus. „Šlo o britskou variantu, nemoci bohužel podlehl,“ řekl Skrbek. Následné testování odhalilo další dva nakažené. Dnes prošlo PCR testováním dalších 60 vytipovaných, kteří s nimi byli v kontaktu. Podle Skrbka není možné lidem očkování nařídit, sami by si ale měli uvědomit, jak nebezpečný je koronavirus pro seniory v domovech. „Často jsou vážně nemocní, jejich imunita je oslabená, a ani očkování je tak nemusí ochránit,“ dodal.

Je to tak. Že je v této zvrácené společnosti povinností zdravých svým životem chránit ty, jejichž imunita je tak na pokraji zhroucení, že jim ani svaté očkování nepomůže, o tom se přesvědčujeme víc než rok . Můžu vám říct, že nic tak sobeckého, jako jsou tyto zvrácené požadavky fanatických očkovačů jsem ještě neviděla. Povinné očkování dětí proti skutečně vážným nemocem byl proti tomuto systematickému teroru skutečně jen čajíček. Ale už tam jsme to zanedbali, už tam jsme couvli a povolili, už tam zklamal Ústavní soud i Evropský soud pro lidská práva. Už tam jsme prohráli důležitou bitvu, ale ne válku.

Říkám vám jedno: já ani mé děti neodpovídáme za žádného cizího člověka. Můžu vám říct, že mne už ti naočkovaní covidfantaci ani trochu nezajímají, protože mají na svědomí zničení světa, nezaslouží si ani kapku soucitu, jsou mi dokonce natolik ukradení, že by se mnou ani trochu nepohnulo ani to, kdyby vážně na očkování nakonec zašli (jakože tomu nevěřím a nemyslím si, že očkování má lidi zabíjet, to by bylo moc přímočaré, v některých případech vakcinovaných jedinců si i v koutku své odporné temné nevakcinované duše potichoučku, jen tak pod vousy, říkám: „Škoda.“).

Nikdo nemá právo požadovat takovou daň, jakou nyní někteří žádají po ostatních, nikdo nemá nárok na to, abychom my dali na oltář společenského blaha svoje tělo a svědomí. Chraňte se sami a smiřte se s tím, že existuje smrt a respektujte laskavě svobodná rozhodnutí druhých. Nefunguje-li očkování a nechrání-li vás, ptejte se těch, kdo vám ho píchli, proč vám lhali. A starejte se o své zdraví a o své důchodce dřív, než se dostanou do důchoďáku. Když jsou polomrtví odkázáni na péči druhých, je na city vážně pozdě. Pak už nemá cenu vinit pečovatelky z toho, že děda umřel. Není a nikdo to nebude její chyba. Jestliže senioři budou umírat víc než obyvkle, tak to bude jen a jedině vinou těch, kdo jim ukradli zbytky normálního života.

Připomínám, že ošetřovatelky v domovech se nemusí očkovat proti chřipce. Kdo je kdy vinil z toho, že to nějaký senior v devadesáti letech už prostě nedal a odešel na pravdu boží, když se nakazil chřipkou? Tak se už konečně uklidněte, přestaňte prskat a dejte druhým svatý pokoj, stejně jako ho dávají oni vám. Všimněte si totiž, že „odpírači“ po těch, kdo jim systematicky ničí život, vážně vůbec nic jiného nechtějí. Nevadí nám, že jste očkovaní, nevadí nám, že se testujete, nevadí nám, že nosíte třeba deset respirátorů naráz. Jen to prostě dělejte sami a přestaňte nás drtit.

Poté, co byla započata kampaň proti neočkovaným dětem, evidentně padly první výstřely proti těm, kdo si nechtějí pro „ochranu“ druhých zničit vlastní zdraví. Máme se na podzim evidentně na co těšit. To bude ještě boj! Jen škoda, že pořád nejsou soudci a advokáti, kteří by byli na straně těch, kdo se vzpouzí nastolení totality. To už se nespraví… mnoho z nich už totiž svoji zázračnou včeličku obdrželo, a teď bude muset svoje rozhodnutí bránit zuby nehty. Až do posledního dechu.

P. S.: Prosím, prosím, prosím, řekněte mi, že tomu, že neočkovaní vyrábějí mutace zabíjející odpovědné chudáky, a tomu, že na podzim přijde nová strašlivá vlna nejhorší pandemie, už nikdo, ale opravdu nikdo nemůže věřit!

%d bloggers like this: