Moje žaloba dosud nenakažené nulkařky je poněkud specifická. Nulky ale nejsou jediné lidské bytosti, kterým se ani za zlaté tele nedaří nakazit covidem. Z nějakého důvodu je řada lidí prostě odolných a nakazit se možná ani nemůže. Jaký je ale důvod tyto lidi diskriminovat a nutit je do očkování, které je jim samým a stejně tak ostatním členům společnosti, které tito přirozeně odolní nemůžou nakazit, k užitku jak žábě kudrlinka? Netuším.

O fenoménu „neinfikovatelných“ psál náš tzv. expert Hořejší už před časem:

Vysvětlením je, že česká populace je zřejmě již hodně „promořená“. Přispívá k tomu jednak dokončené očkování téměř 60% dospělé populace, a také přesněji neznámý počet lidí, kteří jsou chráněni protilátkami získanými proděláním infekce. Těch je oficiálně něco přes 1.7 milionu, ale ve skutečnosti je jich určitě o dost více. Určitě byla spousta případů, kdy lidé sice měli mírné příznaky, ale otestovat se nešli, aby neměli karanténní komplikace. Další žádné příznaky neměli, a tak neměli důvod k testování. Můj odhad je, že celkem bylo infikováno kolem 50% populace. Samozřejmě, že část z těchto lidí byla následně i očkována, takže počet očkovaných a rekonvalescentů nelze prostě sčítat. Nicméně ten celkový počet pravděpodobně bude přes 8 milionů. Krom toho jistě existuje dost lidí, kteří jsou z neznámých důvodů přirozeně odolní vůči tomuto virovému onemocnění. To, kolik lidí bylo doposud skutečně infikováno, by se dalo přibližně zjistit stanovením specifických protilátek v krvi u reprezentativního vzorku populace. Jedna taková doposud nepublikovaná americká studie došla k závěru, že infikovaných bylo zhruba 4x víc než těch oficiálně diagnostikovaných. U nás to jistě bylo také hodně, protože v důsledku nedostatečných protiepidemických opatření jsme byli v období září 2020 až duben 2021 v přepočtu na počet obyvatel téměř světovými rekordmany v počtu těžkých případů a úmrtí.

Vláda se ale tímto faktem absolutně netrápí a všechny háže do jednoho pytle, což podle mne zakládá diskriminaci z hlediska zdravotního stavu, jež se blíží diskriminaci rasové – co můžete dělat s tím, že máte jistou genetickou výbavu? Nevím, netuším. Možná by se mohli neinfikovatelní i černoši louhovat třeba v citronové vodě, aby z nich to špatné vyprchalo. Tak si to vláda, soudci a experti představují? Je to sice bizarní, ale když si myslí, že to pomůže, klidně to podstoupím…

Teorie (nejne) Hořejšího teď potvrzují „odborníci“ ze světa.

V průběhu celé epidemie covid-19 se objevují lidé, kteří neonemocněli, byť se dostali do přímého kontaktu s nakaženými, či dokonce stáli v pomyslné první linii. Právě tito lidé by mohli být klíčem k boji proti chorobě, která na celém světě připravila o život miliony lidí… Soubor informací, které odlišují jednoho člověka od druhého, tvoří podle vědců zhruba 0,1 procenta genetické výbavy. Tato desetina procenta dělá z každého jedince originál a právě v ní se může skrývat recept na boj s novým typem koronaviru. Může se v ní ukrývat gen, který zapříčiní mimo jiné i rezistenci vůči některým chorobám. Experti proto hledají po celém světě jedince, kteří se setkali s nakaženými covidem a přesto neonemocněli, aby je zařadili do nového výzkumu. Už v minulosti se vědcům tímto způsobem podařilo odhalit lidi, kteří díky unikátním genům například nikdy nebudou HIV pozitivní.

Vtipné je, že v tom článku, soudci čtěte!, podpořili i moji žalobu rezistentní nulky. Někdy žasnu, jak moje bystrá mysl předbíhá ostatní (vtip):

Jeden výzkum již proběhl, nebyl však tak rozsáhlý a proto nepřinesl zásadní výsledky. Ukázal však, že některé krevní skupiny, zejména 0, vykazují vůči novému koroanviru rezistenci. Ochranu také mají poskytovat vybrané druhy proteinů.

Tak co, kdo z vás se není schopen nakazit, i když porušuje opatření, která jen může, chodí mezi lidi, trajdá sem a tam, cestuje vlakem, nepolívá se dezinfekcí, nezahluje dýchací cesty a kašle na očkování a přesto, nic, nic, nic?

%d bloggers like this: