Tak se nám fraška spojená s Covid a právo dostala do dalšího levelu. Jana Hamplová má článek na webu Parlamentní listy. Protože je nadále vedena v seznamu u Daniely Kovářové jako členka expertní skupiny, napsala jsem rovnou mluvčí této iniciativy, aby se k tomu všemu vyjádřila. Je přece absurdní představa, že Kovářová chce tlačit na změnu právního a společenského marasmu, ve kterém se nacházíme, a současně lže o tom, kdo je a není členem skupiny. To by bylo ale dílo, kdyby se něco takového provalilo!

Mě samotnou značně trápilo, že jsem mezi spolupracujícími na novém krizovém zákoně v týmu Covid a právo našla advokáta Václava Vlka, protože jsem si ho za jeho postoj projevený loni na jaře dost vážila (na rozdíl od postoje Hamplové, ze kterého se mi ještě teď vaří krev). Jestliže je tedy případně Hamplová vedená v seznamu neprávem, tak bych měla naději i u jiných, na kterých mi záleželo, že je tomu taky tak.

Každopádně jsem na odpověď týmu Covid a právo děsně zvědavá. Jestliže lžou ohledně spolupracovníků, jak pak mohou být důvěryhodné jejich výstupy a jak má prostý občan věřit tomu, že spolupráce s ministrem je vedena křišťálově čistými úmysly? Nechám se překvapit, kam až tahleta advokátní chobotnice sahá! Nečekala jsem, že to dostane až tak zábavné rozměry.

%d bloggers like this: