Už jsem doufala, že nebudu muset nikdy nic dalšího psát o Zdravém fóru, ale přání se mi jaksi nevyplnilo. Opravdu nechápu, o co kráčí, ale ZF stále neuvádí na svých stránkách pravdu. Jde samozřejmě o ta opatření a jejich rušení soudem.

Poprvé jsem o tom psala zde:

Na základě toho ZF „vylepšilo“ svoje stránky:

Takže znovu a doufám, že už fakt naposledy. Nejvíckrát u NSS uspěl David (počet „úspěšných“ návrhů na jendoho konkrétního advokáta/navrhovatele). A ne, opravdu, ale opravdu nejsme spřáteleni se ZF, ačkoliv přesně to z textu ZF vyplývá… Dost pochybuju, že by byli spřáteleni mnozí další, co u NSS uspěli, ale to je jejich soutěž a jejich dobré jméno.

Když si zpětně tu e-maily pana Tománka, kdy mi psal třeba o „Chcíplpsovi“, že se obává, že nejsou jen hospodští (jasně, jsou to ruští agenti s horkou vodou, pozn. aut.), a upozorňoval mne na dehonestující článek o nich jakési trubky na blogu Respektu, nebo když mi psal, že pohrdá starým Klausem (a že není náhoda, že s CHP vystupoval na Staromáku) či že má výhrady k některým podporovatelům ZF a že ho (cituji) „sere“, že je profesor Beran vlastně pro očkování (má očkovací centrum) a je prý taky bývalý lampasák (což ani nevím, jaký to má význam a nic jsem o tom nezjišťovala, takže se případně ptejte Tománka, jak to myslel), říkám si, že jsem byla idiot, že jsem kdy do jakéhokoliv kontaktu s touto organizací šla a že jsem snad chvíli i věřila, že je to dobré spojenectví. Naivbní idiot.

To o CHP mi Tománek napsal, protože já jsem kdysi na blogu sepsala text s názvem Mahátma Gándhí a právo na odpor. V něm mj. bylo uvedeno:

Legračně pak působí FB Zdravého fóra a komunikace s Jakubem Olbertem:

Strašně mě tahleta doba vytáčí. Tolik pokrytectví, lží, špatných záměrů, nepříjemností, nevole… jsem tak vyčerpaná a smutná.

%d bloggers like this: