Dnes jsem měla možnost přečíst si poměrně obludný blábol od dalajlámy (je starý, ale já o něm nevěděla, poslouchala jsem jen to, co k děsivé pandemii říkal 17. Karmapa, což taky „stálo za to“). Vzhledem k tomu, že jsem se považovala za buddhistku řadu let, jsem víc než v šoku, co z toho staříka vypadlo. Nejzajímavější na celé jeho srdceryvné tirádě je každopádně závěr – kdo ještě pochybuje, že celá tahle šílená akce s krycím názvem koronavirus nesměřuje ke svázání společnosti do klimatických představ progresivní levice, je cvok. Na nový krásný svět bez svobody se ani trochu netěším.

„As ever, I would like to reiterate how much I admire the spirit of the European Union. While I congratulate European Union leaders on what they have achieved on this occasion, I also wish them every success in meeting other challenges that lie ahead, including the threat of climate change and global warming. I believe that a strong European Union is an inspiring model for others to follow.“ Dalai Lama

Když k tomu doplníte jeho řeči o očkování, naskočí vám husí kůže a jediné, co chcete, je stát se ELEUTHERIÁNEM!

„This is very very helpful, very good,“ he said as he was given the Oxford-AstraZeneca jab at a facility in the Indian city of Dharamsala on Saturday. Receiving his first shot in the northern state of Himachal Pradesh on Saturday, the Dalai Lama said people needed to be vaccinated to „prevent some serious problems“.

Zdroj: BBC.

Být buddhistou je z pekla těžké…

%d bloggers like this: