Před chvilkou jsem se dívala do eŽákovky, abych si byla jistá, že jsem něco nezeslonila a nezapomněla na nějakou povinnost ohledně domácího vzdělávání, to bych velmi nerada. Jaké bylo moje překvapení a dojetí, když jsem si tam přečetla, že „náš“ ředitel škol v Březové podepsal jako úvodní signatář „Deklaraci pedagogů a psychologů“.

Chtěl bych všem rodičům našich březovských žáků, žákům samotným, všem přátelům březovských škol oznámit, že patřím mezi úvodní signatáře DEKLARACE PEDAGOGŮ A PSYCHOLOGŮ za ukončení diskriminace a nátlaku na očkování při vzdělávání, neboť mně není vůbec lhostejné, jakým směrem se vyvíjí situace ve školství v období epidemie onemocnění covid19.

Jakkoliv jsem k těmto akcím v této fázi totality už skeptická, přesto si cením toho, že moje děti jsou konečně zapsány na škole, kde není ředitel bezpáteřní boží hovádko, které jen mlčí a kývá na všechny nesmysly, jež mu strana a vláda uloží k provedení.

Nad vzkazem pana ředitele i moje otrlé srdce zaplesalo. Od pondělí zase děcka donutím k učení se a syna k nějaké další matematické olympiádě, aby moji potomci nedělali ostudu, když už mají takového říďu! Zkuste vyzvat i vaše učitele, aby se připojili. Možná, že to bude mít aspoň u pár lidí efekt, a to za to stojí!

%d bloggers like this: