Jestli se ještě v ČR nachází nějaké naivní trubky, které si myslí, že to „tečkou“ všechno vyřešily, měli by se začít poohlížet po tom, jak se začíná na očkované tlačit v zahraničí. Nejen Rakousko, ale třeba taková Francie už zcela nepokrytě vyrukoval s povinnou třetí dávkou pro 65+ (píšu povinnou zcela záměrně, protože toto očkování je více než povinné, chtějí-li ti důchodci žít). Macron užívá zvláštní rétoriku:

We need to speed things up,“ Macron said in his address. „From December 15, you will need proof of a booster to extend the validity of your health pass.“

Co konkrétně chce ten nedomrlý mrňous s napoleonským (a bůhvíjakým dalším) komplexem urychlovat?

Prosím, milí spoluobčané, nevěřte blábolům o tečce za pandemií a važte si svého zdraví, dokud ho máte. Ještě víc si važte svobody, kterou už prakticky nemáme…

Přečtěte si, co říká takový generálpluvník Prymula:

Roky, nebo snad dokonce celý život imunita po očkování proti covidu-19 nevydrží, shodují se odborníci. Protilátky získané po vakcinaci u lidí ubývají rychleji, než se původně předpokládalo. Nejprve se kvůli vyvanutí imunity měli na třetí dávku dostavit zejména senioři a rizikové skupiny. Teď už se ale třetí dávka doporučuje prakticky všem, kteří mají více než půl roku po očkování. „Ukazuje se, že účinnost vakcíny po této době dramaticky klesá,“ řekl HN Roman Prymula, epidemiolog a bývalý ministr zdravotnictví.

Studie potvrzují, že jsou vakcíny na dvě věci – proč se takovou blbostí mají očkovat zdraví mladí lidi anebo dokonce děcka, to fakt netuším. Uvidíme, jak na tom bude ta „klasika“ od Valneva, pokud nám ji drahá EU vůbec milostivě povolí.

%d bloggers like this: