Sice mne nedonutíte číst weby jako je Aeronet nebo Otevři svou mysl, ale současně mi nezabráníte, abych občas nepopustila uzdu fantazii. Dovolte mi proto, abych si tipla, jak to bude vypadat v září nebo v říjnu. Takže…

Hlavní cíl útoku: děcka

Jistě sledujete s většími či menšími obavami tlak na očkování dětí. Protože na podzim by bylo krapet divné, kdyby hlavní nemocnou skupinou byli zase důchodci (přece jen jsou dost proočkovaní a selhání vakcinace by zrovna nepomohlo v šíření očkovacího blaha), myslím si, že hlavním cílem budou děti.

Na tento boj si média a „odborníci“ chystají půdu už dávno. Vzpomínate na dramatické zprávy o tom, jak na děti všude číhá PIMS? Tipuju, že mainstreamovým hrdinným zdravotníkem bude Jan Lebl z Motola.

Příklad novinových útoků zde.

Očekávám, že nemocnice budou přetékat dětmi s běžnými příznaky respiračních chorob nebo s oblíbenou nemocí každého rodiče, tzv. „sranímblitím“. Dodnes se tyhlety choroby léčily s úspěchem doma během dvou tří dnů, ale teď hysterické matky dovlečou nebohé děti na testy, které zase k velkému údivu všech budou od září vycházet v obrovském množství pozitivně, a mírně nemocné děti budou obsazovat nemocniční postele, zatímco důležité operace a výkony se naopak budou odkládat.

Určitě se dočkáme dalších sestřiček, které budou brečet do novin, jak nikdy nic takového jako dítě na kapačkách nezažily!

Náš staronový slušný ministr Vojtěch nám už teď neopomněl sdělit, že děti budou na podzim dál testované. Jestli si někdo myslí, že to skončí a na podzim bude něco „jako dřív“, je blázen.

Nepochybně se ratolesti budou nadále dusit v ústenkách, ne-li v respirátorech, ačkoli NSS potvrdil, že vláda vůbec netuší, jestli závažně nepoškozují zdraví.

„Stran posouzení míry rizika nelze přehlédnout, že se veřejnosti dostávají informace o škodlivých následcích používání prostředků ochrany dýchacích cest. Napadené opatření přitom vyžaduje jejich dlouhodobé, v případě řady osob pak v podstatě celodenní, nošení.“

Že by nebyly dostupné vakcíny, tomu už snad nikdo nevěří. Že by se lékaři zdráhali nabouchat neprověřenou kočkovací látku do dětí, o tom už vůbec nikdo nepochybuje. Myšlenka, že se od srpna budou očkovat dvanáctileté a starší děti, už nepřijde řadě covidustrašenců vůbec zcestná.

O očkování školáků uvažuje Velká Británie.

Obzvlášť strašidelný a vypovídající je „očkovací“ výrok Angely Merkel:

Bezpečný provoz škol bude i v budoucnu nezávislý na tom, kolik školáků se nechá naočkovat. Opakuji, nebude to závislé na proočkovanosti dětí.“

Každému znalci covidfašistické novořeči je jasné, že „dobrovolné“ očkování dětí jako podmínka školní docházky je otázkou nejbližších měsíců. Ne počkat! Pardon, zde se málem dopouštím šíření dezinformace. Očkování samozřejmě bude dobrovolné, protože každý bude mít na výběr – buď se naočkuje nebo si bude platiti každý třetí den PCR test! uf, už jsem se málem vyděsila. To, že je vždycky na výběr, potvrdil i Nejvyšší správní soud:

Pokud se má poměřovat na jedné straně hodnota života, na druhé straně nepříjemná povinnost antigenního testu, tak lze podle soudu pravidelné testování v sociálních službách udržitelně obhájit. „Navíc existuje pestrá paleta výjimek, dnes už asi nebude problém pro všechny pracovníky se nechat naočkovat a nepříjemné proceduře se lehce vyhnout,“ řekl předseda senátu Zdeněk Kühn.

Řeknu vám, jsem celkem ráda, že už máme domácí vzdělávání zařízeno, jestli tenhleten můj tip vyjde. Nechtěla bych, aby byly moje děti závislé na nekvalitním školství, které utrpělo za poslední rok smrtelnou ránu, a aby jim někdo vytýkal, že nejsou testované a vyrábí mutace.

„Takže to je něco, co bychom do budoucna také měli vyřešit, aby nám to nezůstalo v dětských kolektivech a tam se nevyšlechtilo v něco, co bychom nechtěli,“ doplňuje Pačes, který si myslí, že se bude muset dětské očkování brzy vyřešit.

Třeba se ale pletu a život teď bude samý slunce a duha, zelené pasy a taky zelené dohody.

%d bloggers like this: