Zdálo by se, že se všechno v dobré obrátilo, ale musíme trošku zklidnit všeobecné nadšení nad tím, že se snad do Česka vrátila spravedlnost – včera Městský soud v Praze (tentýž, který zrušil testování zdravotníků a nařídil škole, aby znovu začala řádně vyučovat všechny děti) opět zamítl další rouškovou žalobu. Kolikátou už?

Tentokrát se při obraně roušky vyznamenal soudní senát složený z předsedy Milana Taubera, soudce Vadima Hlavatého a soudkyně Pavly Klusáčkové. Na odůvodnění se těšíme, klientka už dala vědět, že si přeje podat kasační stížnost.

S rouškovými spory neměl nikdo štěstí. Soudy se brání zuby nehty z nám nepochopitelných důvodů zrušit ten zahalovací nesmysl. Dnes jsme si o tom povídali s dětmi, ale nikdo z nás čtyř, ba dokonce ani pes, nepřišel na to, proč lidé rouškovému bludu tak silně podléhají Nakonec jsme debatu uzavřeli s tím, že pravdu má nejmladší syn, který tvrdil, že „lidi jsou prostě blbí“.

Protože se opravdu, ale opravdu nehodláme smířit s tím, že by se lidé už nikdy svobodně nenadechli, rozhodně půjdeme i do respirátorové žaloby a rádi zastoupíme dalšího odvážlivce, který se postaví státu za nás za všechny. Tak se, Městský soude, těšíme zase za pár týdnů! Věz, že my to fakt, ale fakt nevzdáme. Nakonec to vyhrajeme. To mi věř.

%d bloggers like this: