Myslím si, že si můžu tu a tam dovolit využít prostor blogu pro jiné účely než boj s covidem a spol. Moje dcera spolu s novou kamarádkou (kterou jsme stejně jako mnohé další poznali jen díky tanečků kolem viru a jsme za to neskonale vděční) se rozhodly najít si v novém světě něco hezkého. Založily, byť je jsou ještě školou povinné, „podnikání“ a nazvaly ho Mašličkárium (web už byl, ale holky tak nějak zkouší ajťácké umění, že už zase není:-).

Proto vás prosím, nezlobte se inzerci a dovolte mi být laskavá na vlastní dceru. Potřebuje to jako sůl, nemá to s námi a naším bojem vůbec lehké.

Obě holky milují psy a rozhodly se, že by bylo báječné, kdyby začaly šít vodítka, obojky, motýlky a další propriety pro psy (lze ale obléci i kočkám, nicméně nikdo nezaručuje, že se kočka s módním doplňkem ztotožní a vy vyjdete z boje fyzicky nepoškozeni). Slíbila jsem těm mladým slečnám, že o nich dám vědět světu.

Slibuju na holý pupík, že výrobky jsou kvalitní a neváhala bych je já sama dát jako dárek nejlepším přátelům. V nabídce jsou tedy vodítka, šátečky, motýlky, ale asi by šly i psí kravaty, máte-li doma chlupatého štramáka.

Nuže, kdybyste někdo chtěl podpořit děcka v jejich snaze a neměli jste třeba dárek pro kamarády a jejich čtyřnohé miláčky k Vánocům, neváhejte se ozvat. Holky šijí na zakázku dle požadavků zákazníka na barvu a velikost. Zatím je cena nákladová (+Zásilkovna), protože se nejedná o žádné opravdové podnikání – je to jen zábava a snaha se něco naučit a být v něčem dobré.

@: stavbeznouze@gmail.com

%d bloggers like this: