Dnes jsem se skutečně pobavila. Manipulátoři zase perlí, ale tentokrát jdou na dřeň nesmyslu. Jsme zvědavá, kolik těch, co se považují za spasitele „starých a nemocných“ (a přitom jsou ve skutečnosti jedině jejich hrobníky) mi to zase v diskuzích předhodí.

Každého správného člověka, který je ohleduplný, přeje si lockdown, zničení ekonomiky, společnosti a aby každý šlapal brázdu jak v Číně, musela fakt, ale fakt naštvat studie, kterou zveřejnilo samo vznosné WHO. V této studii se uvádí, že smrtnost onoho nejstrašlivějšího viru v dějinách lidstva, kvůli kterému jako úplní idioti obětujeme naprosto vše a zničíme miliardy životů, je pouhých, držte se, 0, 23%.

„I included 61 studies (74 estimates) and eight preliminary national estimates. Seroprevalence estimates ranged from 0.02% to 53.40%. Infection fatality rates ranged from 0.00% to 1.63%, corrected values from 0.00% to 1.54%. Across 51 locations, the median COVID-19 infection fatality rate was 0.27% (corrected 0.23%): the rate was 0.09% in locations with COVID-19 population mortality rates less than the global average (< 118 deaths/million), 0.20% in locations with 118–500 COVID-19 deaths/million people and 0.57% in locations with > 500 COVID-19 deaths/million people. In people < 70 years, infection fatality rates ranged from 0.00% to 0.31% with crude and corrected medians of 0.05%.“

Ano, oněch směšně nízkých 0, 23% (kdyby takovou smrtnost měla rakovina, dost těžko by byla obávanou vládkyní všech nemocí) je samozřejmě medián. Samozřejmě, že starší lidé umírají častěji. Ano, jsou prostě dost staří a mají křehká těla. Stejně jako ti morbidně obézní s vážnou cukrovkou. Tak to je a není na tom nic k pláči ani k divení se.

Manipulátoři směšně naznačují, že chřipka má snad JEN smrtnost 0, 1% ve všech věkových kategoriích. to je samozřejmě až k popukání zábavná manipulace. Chřipka má samozřejmě ve vyšších věkových kategoriích a u těch, kdo hrubě zanedbali své zdraví a projedli a propili se k příšerné otylosti a cukrovce, mnohem horší následky a mnohem častěji ji doprovází zubatá. Normální věc.

Nenechte se proto lháři Manipulátorů manipulovat. Jsme přece zvyklí na komunistickou propagandu a jestli si nevzpomínáte, podívejte se na Majora Zemana nebo Švorcovou za pultem. Bude vám zaručeně nevolno.

Pokud stále pochybujete, vězte, že Slovákům můžeme závidět nejen aspoň jednoho odvážného ústavního soudce na rozdíl od nás, ale zjevně i představenstvo a šéfa Slovenské lékařské komory. Ti totiž jasně řekli, že smrtnost koronaviru JE na úrovni chřipky. Matovič je za to samozřejmě nenávidí a snaží se z nich udělat konspirátory nebo Kotlebovce, což asi má být stejně děsné, ale je to jen trapná hra navztekaného děcka. Stejně jako u Kubka, Hořejšího a té vydupané „omluvy“ na TV Nova.

Tisková konference SLK zde.

%d bloggers like this: