Ludvík 21. 10. 2021:

„Dost dobře nechápu, proč vůbec roste počet pacientů v nemocnicích ve chvíli, kdy máme k dispozici léky, které zabrání tomu, aby se pacienti dostali do těžkého stavu.“

Ludvík 23. 10. 2021:

Nemocnice vyzývají praktické lékaře i rizikové pacienty, aby se hlásili o léčbu monoklonálními protilátkami, pokud se nakazili covidem nebo byli v kontaktu s nakaženým a hrozí jim vážný průběh nemoci. Zásoby léků Regn-cov2 a Bamlanivimab jsou stále velké a bohatě stačí i při současné strmě stoupající křivce nákaz. „Nemá smysl ležet na JIP a být v ohrožení života, když máme lék,“ prohlásil ve čtvrtek v ČRo ředitel pražské nemocnice v Motole Miloslav Ludvík.

Moji žalobu na monoklonální látky NSS asi zase hodil někam pod stůl, co taky od právních ko*otů čekat jiného… škoda, díky soudcům, kteří nemají odvahu vládě něco „nařídit“, se lidé léčby nedočkali a nedočkají, bravo, tleskám!

Ludvík o měsíc později:

Až vojenský přístup radí v současné epidemické situaci šéf motolské nemocnice Miloslav Ludvík. Řekl to novinářům poté, co do Motola dorazilo sedm pacientů s covidem-19 z Brna, z toho dva letecky...  „Místo, aby se křivka nákaz zplošťovala, letí nahoru. Má to v nemocnici asi 14denní zpoždění. Musíme se připravit na to, co bude za 14 dní. Pokud křivka půjde stále nahoru, můžeme čekat, že co bude 10. prosince, přistane tu o Vánocích. Z toho mám opravdu obavy,“ přiblížil Ludvík.

Nechápu, proč je v Brně neléčili tou zázračnou látkou a proč neléčí v Motole, aby případně měli místo na blbý neschopný Moraváky…

Vážně se najde někdo, kdo tomuto člověku třeba věří? Někdo, kdo ty pindy starý mindy bere vážně? Jako že lékaři nemůžou jet do lázní, tak má na lidi nastoupit armáda? Tvl, já jsem taky ještě nikdy nebyla v lázních. A co? Zboří se svět? těžko.

Připustil (Ludvík), že potíže mohou být i s personálem, který sice nemusí do izolace, když je většina naočkovaná, ale nemá si kdy vybrat volno nebo jet do lázní.

Ludvík holt nezapře, že smýšlením patří k obávaným „Prymula Boys“. Kdykoliv přepne a říká to, co se zrovinka hodí do krámu… nemohli by novináři vyhrabat někoho jinýho, než páprdy Ludvíka, Kubka, Flegra a Hořejšího, popř. ředitele Nemocnice Slaný a Uherské Hradiště? Tihle jsou už se svýmy bláboly nudní a navíc jsou velmi nevzhlední a neestetičtí na to, aby byli denně na hlavní stránce.

%d bloggers like this: