Fáze 5: Nejpřísnější opatření pro neočkované začne platit, když bude v nemocnicích obsazeno pacienty nakaženými koronavirem více než 600 lůžek JIP. V tu chvíli začíná pro všechny, kteří za sebou nemají plnou vakcinaci, platit přísný lockdown. S výjimkou nákupu potravin, léků nebo cesty do práce nesmějí opustit bydliště. (Nápady z Rakouské fašistické republiky, říjen 2021, brzy také v ČFR)

Vzhledem k tomu, že očkovaní plní JIP poměrně slušným tempem, řekla bych, že je při omezování neočkovaných nutno vycházet jen a pouze z počtu neočkovaných na JIP. Očkovaní tam snad s covid nemají co dělat, když mají zázračnou ochranu. My neočkovaní nemůžeme na 100% za to, že je někdo tlustý jako prasátko před porážkou nebo že celý život nedbal o zdraví. Nemůžeme za to, že někdo cizí umírá, i když poslouchá vládu na slovo jak cvičený pejsek. Ti, kteří jsou na tom zdravotně tak, že je ani svatá vakcína neochrání, jednoduše nestojí za to, abychom kvůli nim my všichni doslova pochcípali zavření jak nejhorší zločinci kvůli tomu, že jsme zdraví. Tak to ve společnosti bylo a mělo by to tak být, ačkoliv nyní žijeme pod diktátem ochrany jakýchsi ohoržených a nejslabších (aniž by oni sami o něco takového v mnoha případech vůbec stáli). Nemůžeme zvítězit nad smrtí a nemocí. Prostě ne. Kdy už konečně přestanema jančit a kdy se vrátí zdravý rozum?

Takže je zcela evidentní, že musíme přijmout novou metodiku pro zákazy: počítejme obsazenost JIP a ARO jen z těch, kdo nejsou očkovaní a drze a sobecky zabírají ta drahocenná lůžka. Chci vidět, kde ty neočkované hrozně nemocné stát vyškrábe. A navíc, doporučuju všem neočkovaným – kašlete na špitály a pojďte se mnou do dříve vysloveného přání. Svoboda mi za to minimální riziko, že natáhnu brka s covid (které je prakticky na úrovni výhry „druhé“ ve Sportce), vážně stojí. Vám snad ne?

P. S.: Tenhle článek ma za cíl pooukázat na nesmyslnost toho, že se budou zavírat zdraví lidé, zatímco očkovaní nemocní budou prostě a jednoduše nadále umírat, tak jak to holt nemocní tvorové dělají od počátku věků. Prosím, lidi, nenaskakujte na debilní argumenty těch nahoře, jsou to lži. Nikdo nikomu žádné místo nezabírá a ani nebude. Nenechte se strašit a provokovat.

%d bloggers like this: