Před minutou jsem se dozvěděla, že ti naši drazí hrdinové v bílých pláštích, ti, co se neustále hroutí ze smrti, ti, co pořád pláčou do médií, ti, co nedokážou pracovat bez potlesku, ti, co se rozčilují na lidi, že nejsou dost vděční a dokonce si dovolí kritizovat způsob poskytování námi placené zdravotní péče, ti, kteří si nechávají od lidí posílat svačinky a různé dárečky, jsou sami opravdovými „dárečky“.

Zdrojem je web Klaudiánovy nemocnice.

Lékaři a sestry asi zapomněli, kdo že je platí ze svých kapes. O nějaké přísaze už ani nemluvím, o skutečné léčení nemocných nejde už dávno. Praktici léčí online a špitály je dramaticky vyzývají, aby šli pomáhat do nemocnic. Proč je radši nevyzvou, aby se o lidi starali včas, ještě než se na ARO/JIP dostanou? Je mi z bílých plášťů vážně na zvracení. Někdy si říkám, že by ti agilní z nich konečně už měli popadat na huby, jak je pořád predikováno, a byl by klid.

Milý státe, myslíš, že bychom třeba my, neočkovaní, mohli přestat platiti daně? Děti mi neučíš, léčbu odmítáš, tak proč mám sakra za tyhle příšerné „služby“ platit? Proč mám živit takové lemry jako jsou mnozí zdravotníci a učitelé? Proč si nemůžu vybrat, komu své peníze dám?

Žalujte ty krysy, pokud vás pošlou do háje, a nic jim nedarujte. Nenechte se odrbat (napsala byh to jinak, ale přeci jen chci předstírat, že nejsem tak moc sprostá a že jsem ještě trochu dáma). Že se bojí je patrné z toho trapného dovětku, že nejde o odmítnutí péče, ale jen odložení (než vás donutí se vopíchat dobrovolnou vakcínou nebo než konečně porazíme tenhleten vraždící respirační virus). Léčit budete na svatého Dyndy, že, ko*oti? Neočkovaní asi pořád neumírají dost rychle podle představ lékařů…

Dobrý zdravotníkům, ze kterých se nestali nechutní nelidští ko*oti, se jako již tradičně omlouvám…

%d bloggers like this: