Tak abych to uzavřela: dosáhla jsem toho, čeho jsem dosáhnout chtěla, a ani to nestálo tolik úsilí. Ukázalo se, že tým úžasných právníků a dalších odborníků, který se už třese na to, až pro politiky připraví zákon, který nám pořádně utáhne pandemické otěže, se už nehonosí jménem Jany Zwyrtek Hamplové.

Zdroj: web Covid a právo

Během dneška byla Hamplová vyškrtnuta ze seznamu spolupracujících, nebo já ji tam už aspoň nikde nevidím. Proč k tomu došlo a proč tam byla původně uvedena, to se asi nedozvím, nebo mi zatím nikdo z Covid a právo neodpověděl…

Původní představení týmu Covid a právo (zdroj: web Covid a právo)

Jsem ráda, žedíky tomu, že se Jana Hamplová ohradila proti tomu, že byla na webu Covid a právo, kterému šéfuje bývalá ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová, zařazena do skupiny nabízející ministru zdravotnictví, zpěváku Vojtěchovi spolupráci na nové lepší pandemické legislativě, se věci vyjasnily. Ať už tam byla uvedena z jakýchkoliv důvodů (mluvčí Kovářové mi neodpověděla), ohrazující se aktivita Hamplové poukázala na fakt, že ten tým je mírně řečeno seskládán zvláštně a je určen minimálně k obezřetnému sledování. Být jeho součástí není tedy vůbec žádná čest.

Tvrdí-li někdo (Kovářová), že s ním spolupracuje někdo jiný (Hamplová), ale tento spolupracovník podle svých vlastních slov ani netuší, že bojuje za lepší svět a tvrdší pandemické normy, je to z mého pohledu podezřelé a nedůvěryhodné. Akce Covid a právo Daniely Kovářové je tímto počinem, zařazením Hamplové na seznam spolupracovníků bez jejího souhlasu, pro mne (a doufám, že nejen pro mne) definitivně zdiskreditovaná.

P. S.: Paní Hamplová, už jsem Vám to sice psala do e-mailu, ale jestli Vám vadí, že jste byla vedena v seznamu Kovářové, nepište mně. Co já s tím mám udělat? Je třeba to řešit s Kovářovou a její sekretářkou. Dále lze doporučit třeba kárnou stížností na kolegyni, protože tohle je fakt úlet. Já fakt, ale fakt nemám přístupová hesla na web Covid a právo, abych to, že jste tam být neměla, napravila. To chce klid a nohdy v teple, jak jsme říkávali na základní škole.

%d bloggers like this: