Zdroj

Někdy obrázek vydá za 1000 slov…

A teď k věci.

Teď mi David poslal rozhodnutí ko*otů z NSS ve věci žaloby očkovaného na to, že musí nosit respirátor, když má zázračnou látku, která ho činní bezinfekčním a současně nesmrtelným, už v sobě. Vzhledem k tomu, že ve věci protilátek ko*oti potvrdili že očkovaní jsou na 120% v pohodě a nešíří, tudíž jsou na rozdíl od lidí s protilátkami (nebo na rozdíl od zdravých) nadlidé, teď řekli, že šíří a musí nosit respirátory. Je tohle vůbec možné?

Zkrátka – čím víc v té lži šlapou, tím víc smrdí. Jsou to fakt ubožáci, to vám povím.

Ko*oti z NSS samozřejmě neopomněli v usnesení zdůraznit, jaký že j David jako advokát debil, protože všechny argumenty, co uvádí jsou buď moc staré, moc nové, moc hloupé, moc nepřípadné nebo úplně mimo a pravdu má EU a její vědci, soudruhu.

Soud již kladně posoudil vhodnost tohoto opatření, neboť ani očkování zcela nevylučuje hrozbu nákazy koronavirem ani jeho asymptomatický přenos. Vzhledem k relativně mírné intenzitě zásahu do práv navrhovatele a vysoké intenzitě hrozících zásahů do práv chráněných skupin, a to zejména při zohlednění nejistoty stran délky vakcínou poskytované ochrany a reakcí imunitního systému na prodělanou nemoc, lze s vědomím nutné soudní zdrženlivosti uzavřít, že uložená povinnost není v tuto chvíli nepřiměřená.

Do prdele už (sorry, to se nedá jinak): soudci drazí, můžete se už rozhodnout, zda jsou ti očkovaní infekční nebo ne? Jste na palici nebo podplacení nebo srabi nebo co? Aspoň řekněte, co je s vámi špatně a jestli fakt úplně kašlete na ochranu lidských práv jako soudci Ústavního soudu, ať to víme. Mě už nebaví pořád hádat, co s vámi je. Zábavný to teda rozhodně není.

%d bloggers like this: