Každý, kdo není blbý, slepý nebo hluchý již pochopil, že letos přijde opravdu, ale opravdu strašlivě zmutovaná chřipka, která pokosí, co covid nechal žít. Seniory bychom měly radši rovnou vyhubit, aby žádného vira nechytili a my je uchránili před nákazou!

Chřipkový vir zmutoval a očkování proti chřipce je tedy podle něho letos důležitější než kdy jindy, ohrožení jsou především senioři a rizikové skupiny obyvatel. Česko je však v očkování stále pod průměrem.

Ještě v roce 2019 chřipka celosvětově zabíjela okolo 750 000 lidí ročně. Loni zcela vymizela, díky rouškám. Letos ji ale ani roušky nezastaví. Naštěstí se můžeme všichni naočkovat, a tím získáme pro společnost imunitu stáda a chřipku jednou pro vždy, po těch staletích, sprovodíme ze světa. Uděláme tak jedním vrzem tečku za covidem i dalšími respiračními chorobami.

Doufám, že si každý odpovědný chránič, který má v sobě již minimálně dvě dávky, doplní očkovací průkaz o další včeličku. Přece nemůže jen tak chodit po světě a nevědomky šířit virus, který zaíjí babičky a dědečky, ty naše nejzranitelnější. Já sama bych lobovala za to, aby ten náš milovaný zelený pas svítil zeleně až tehdy, když bude jeho majitel skutečně viruprostý.

Zdroj: Printscreen Idnes.cz

Přemýšlím, proč jsme již pár měsíců se stupňující se intenzitou krmeni tím, že letos bude chřipajzna vážně vostrá. Variant je několik a nechám na každém z vás, aby si vybral tu, která je mu zrovna libá. Vyzývá-li současně Kubek k tomu, že když nebudeme testovat, nebude covid, člověk si nutně říká, že to sakra skřípe a vůbec nic neštymuje.

Mimochodem, všimli jste si další vlny strašení? Podobně jako loňská čísnká videa dnes na naše pudy útočí média skrze:

  • to, že nám bude v zimě zima, protože skrz drahý plyn nezatopíme;
  • to, že nebude kvůli klimatickým změnám co jíst (zatím se to týká Madagaskaru, kde už teď jedí jen bláto a kaktusy);
  • to, že se nedoplatíme kvůli aplikaci Green Dealu za elektřinu a další zbytečnosti, které k přežití nepotřebujeme;
  • to, že bude benzín stát tolik, že jednak bude zapovězena veškerá mobilita a jednak bude všechno, co se přepravuje, stát tolik, že si to stejně nikdo nekoupí;
  • a soustu dalších príma věcí (pálení knih o Asterixovi, zákaz aut v jakémkoliv městě nebo třeba takové zvýšení cen nemovitostí, že budete vděční, když budete bydlet pod mostem – ale tam vás aspoň nebude trápit, že si nezatopíte, ztrátu pracovních míst a podobné lahůdky).

Vysvětlil by mi někdo z vás, jak je možné, že tohle lidem nevadí? Nebo se snad na život v bídě a utrpení těší? Proč nechtějí raději pěknou budoucnost?

P. S.: Znovu opakuju – žádejte po těch, kdo vás obtěžují s covidem, aby se testovali na chřipku. Ještě dnes napište řediteli školy, že očekáváte, že od pondělka přijdou do školy jen řádně otestovaní nebo opíchaní. Je to cesta.

%d bloggers like this: