Právě jsem se vrátila z pošty, kde jsem si nechala ověřit dříve vyslovené přání, že si v případě covid nepřeju žádnou hospitalizaci. Tak jsem si zaskočila do Synlabu, abych si potvrdila, že jsem opravdický smolař s krevní skupinou O a nemám žádné protilátky.

Musím vám říct, že ve mně trochu, trošilinku zatrnulo, když jsem ono dříve vyslovené přání podepisovala. Ve výsledku jsem ale byla spokojena, neb jsem se skutečně konečně postavila pevně za svůj názor, že s covidem musíme holt žít a pár mrtvých navíc je úplně fuk a důležité je, abychom se posunuli dál jako společnost a lidstvo, ne abychom se zahubili kvůli promile celkem nedůležitých lidí (jako jsem třeba já).

Jak jistě víte, použila jsem do nadpisu parafrázi na Etlzergate. Říkám si, že mám obrovské štěstí, že moje „Klidně zemřete“, které tak rozčílilo kde koho a podnítilo mnoho lidí k vyvržení vlastní frustrace, skončilo jen podněty ke kárnému stíhání u Advokátní komory. Brrr, mnoha letům žaláře jsem zjevně unikla jen o chlup. Právě proto jsem se pevně rozhodla, že už nikdy nepodám trestní oznámení za žádný výrok. Myslela jsem si to dřív a měla jsem se toho sakra držet. Bohužel jsem klopýtla, ale o to víc jsem přesvědčena, že je to špatná cesta. Nikdy totiž nevíte, kdy se ta vaše zázračná trestní oznámení neobrátí proti vám…

%d bloggers like this: