Zajímalo by mne, jak to vidí odborníci na data (ale ne takoví jako Kulveit nebo Ludwig, ale ti opravdoví). Já sama nechápu, kde má být to děsivé drama roku 2020: hnijící mrtvoly na ulicích, krematoria jedoucí 24/7, rakve, mrazáky, první linie, umírající na chodbách nemocnic praskajících ve všech a to všechno. Kdybych si nečetla Seznam zprávy nebo Aktuálně, asi bych ani nevěděla, že se něco děje a že se mám bát.

Data, která nakonec vypadal z Českého statistického ústavu postrádají onen rozměr paniky. Nic překvapujícího, nic děsivého, nic zajímavého. Však se o tom taky prakticky nemluví, protože je to celkem trapný výsledek na nejhorší apokalypsu světa.

Za rok 2020 zemřelo 129 289 lidí. Pětiletý průměr je 111 130. V roce 2018 zemřelo kupř. 112 920 lidí.

S pozitivním – nejčastěji nic neříkajícím PCR – testem (odmítám už říkat i s covidem, neb to nevystihuje pravdu) zemřelo 11 941 lidí v průměrné věku cca 78 let, což je u nás také tzv. naděje dožití – když žijete déle, můžete si olíznout všech deset, že přesluhujete (pokud tedy máte život aspoň trochu kvalitní a nejste všemi opuštěný nemohoucí ležák v LDN, což je bohužel odporná realita mnoha těch chráněných stařečků) .

Nad průměr umřelo 18 159.To znamená, že „navíc“ (zjednodušeno! – žádný rok neumře přesný průměr) zemřelo 6 218 lidí, ze kterých se ten kousek RNA nepodařilo PCR testem vydolovat. Kdo jsou a proč zemřeli, to je asi fuk. „Odborníci“ by vám řekli, že stejně zemřeli na covid, ale jen se to nevědělo. Jasně. Bla, bla, bla.

K září 2020 žilo v ČR 10 707 839 lidí. Navíc tedy zemřelo 0, 16% populace. S pozitivním testem pak pouhých 0, 11% populace. Čtete správně. 0, 11% populace v průměrné věku 78 let.

Když to přepočteme na 1000 obyvatel, zemřelo JEN 12, 7 lidí. Je to neuvěřitelné číslo, které ani omylem neospravedlní to, co se děje. V roce 1980 byla tato míra úmrtnosti dokonce 13,1 v roce 1990 12,4. V letech 1994 a 1995 pak 11, 4 – dva roky po sobě. Byla tehdy nějaká šílená opatření? Zahodila se budoucnost všech ve jménu ochrany naprosté, ale naprosté menšiny obyvatel? Těžko.

A nikdo mi prosím nepište bludy o tom, jak pomohla opatření. Ta vaše slavná opatření totiž pomáhají a nepomáhají jen podle toho, jak se to zrovna hodí do krámu. Když chcete trestat a šikanovat, nefungují, když chcete zastírat pravdu o mrtvých, fungují. Bla, bla a bla. Na lži nemám náladu.

Zničili jste život můj, mnoha dalších a většiny dětí naprosto, ale naprosto zbytečně. Doteď nemáme cost benefit analýzu (asi se jí bojíte jak čert kříže), ale i bez ní je jasné, že ti, kdo zemřeli, byli jen třešničkou na dortu ve vztahu k těm, kteří budou mít obrovské problémy nebo dokonce zemřou kvůli opatřením.

%d bloggers like this: