Na vycházce se psem mne něco napadlo: strašně, ale fakt strašně mne zajímá, kolik že soudců Ústavního soudu, Nejvyššího správního soudu je imunizovaných. Jednak vím, že něco takového, jako je vakcinace dobrovolnou očkovací látkou, není dávno tajná informace, ale věc veřejná, druhak jsem celá na trní z faktu, že o mých geniálních návrzích rozhodují třeba naprosto zaujatí soudci, kteří musí zuby nehty bránit svoje vopíchání, v důsledku čehož nemohou, ale prostě nemohou být objektivní a už vůbec ne nestranní. Jen považte, že by museli přiznat, že byli tak blbí, že naletěli báchorkám o děsném viru likvidujícím lidstvo tak, že za dva roky natáhlo s pozitivním testem bačkory ohromujícího 0, 06% (zejména velmi staré a velmi nemocné) světové populace. No to se asi nestane, že jo…

Vedle toho jsem si říkala, že se zeptám i poslanců a senátorů, přeci jen je dobré vědět, kolik z nich se chlubí zeleným covidím pasem a na nás občany druhé kategorie shlíží z výšek a přeje nám jen to nejhorší (já vím, že ne každý očkovaný je vymaštěný trouba, naopak je mezi nimi řada naprosto normálních lidí a vím, že neočkování naopak nezaručuje vůbec žádnou inteligenci, ale mám pocit, že v politice to jaksi neplatí – ani jedo, ani druhé, v Parlamentu jsou jaksi všichni „pobóchaní“).

Můžu vám říct, že už se neumím dočkat, co mi na moje žádosti o informace, které jsem neprodleně po příchodu a poté, co jsem upekla dvě nohavice štrúdlu na snídani a uvařila školní oběd na zítra, sepsala a právě teď odeslala, odpoví. Co myslíte vy? Kolik jich tam je vopíchaných? A jaké to má dopady na běžný lid?

%d bloggers like this: