Protože stále pokračuje strašení, jak na covid pojdou všichni mladí zdraví neočkovaní sportovci, po delší době jsem se šla na web MZdr ujistit, že je to lež jako věž. No a je.

S pozitivním testem na covid odešlo za měsíc září do věčných lovišť 44 lidí. Jejich průměrný věk byl, ehm, ehm, 77.9 let. No, tak snad se něčeho takového dožiju a pak ať mě bací klidně koronavirus. Bude mi velkou ctí. Za ten trapný kovidí rok umřeli tři mí známí. Jen jednomu z nich bylo přes padesát, druzí dva byli třicátníci a jedna měla dva malé kluky. Hádáte správně, covid s jejich smrtí neměl nic společného. Byla to rakovina, co je zabilo.

V souvislosti s tím mne pobavil tweet Chytré karantény, který mi poslal jeden čtenář blogu.

Je zajímavé, že víc než 1/4 z hospitalizovaných – nejspíše tedy s těžkým průběhem, chápu-li tu čmáranici správně, je očkovaná druhou dávkou. Je to sice jen cca 14 lidí, nic moc vzorek, ale MZdr evidetně ta čísla používá jako směroplatná, tak proč se od nich neodpíchnout. Jak tedy může ministerstvo současně v žalobě na to, že se očkovaní netestují, tvrdit, že je jich nakažených jen promile? (Cituji z vyjádření MZdr pro NSS.)

Z dostupných dat je také patrné, že po aplikaci 2. dávky očkování bylo u 3 868 252 očkovaných osob dosud zachyceno jen 4 030 nákaz. V odstupu 14 dní po aplikaci druhé dávky pak byla nákaza prokázána pouze u 0,06 % očkovaných oběma dávkami.

To krapet nesedí, ne? Nákaza je prokázána jen u 0, 06% očkovaných oběma dávkami (chápu, že celkem), ale jak na potvoru je víc než 25% lidí ve špitále, kteří tam leží s covidem, po druhé dávce (a kteří se patrně jako jedni z mála očkovaných testovali, když prakticky všude jinde mají tito nadlidé generální pardon z antigenních i PCR testů)? Jsou to světlé výjimky nebo tady někdo šeredně lže?

Oprava:

Tak těch 25% je asi z celkového počtu případů. Přiznám se, že už těm nehorázným kecům vážně nerozumím.

Zdroj: Idnes
%d bloggers like this: