Dostala jsem do e-mailu odkaz na Kubka. Moc už toho ježatého pána nesleduju, ale když už jste si dali práci, abyste mi to poslali, využiju toho.

Kéž by se panu Kubkovi podařilo prosadit povinnou imunizaci! Já za to brojím odedávna. Jsem totiž extrémně zvědavá na to, jak by do zákona ty naše politické mrtvoly prosadily extrémně tvrdé tresty, když za nepodstoupení očkování proti dětské obrně, spalničkám nebo třeba záškrtu dostanete tak leda pár tisícovek.

Kubek mne přivedl ještě na jednu myšlenku: jak by vlastně vypadala obsazenost nemocnic, vzhledem k tomu, že covid nelze na rozdíl od pravých neštovic či polio vymýtit, očkovaní onemocní a šíří stejně jako neočkovaní a dostávají se taktéž na převzácné jednotky ARO/JIP, kdyby bylo 100% populace 12+ vopícháno od shora až dolů?

Já sama to nevypočítám (a vím, že je to jistě hypotetické), ale zábavná matematika to je každopádně! Škoda, že je můj geniální potomek pryč, hned bych mu to zadala! Tato si nechci uříznout ostudu a uvrhnout moji drahou alma mater, Gymnázium na tř. Kpt. Jaroše do podezření, že absolventi neumí základní matematické výpočty.

P. S. Neberte Kubka a další chudáčky vážně. Vždyť se na ně podívejte, jak se klepou jako v posledním tažení. Copak takto vypadá soupeř? Pche. To těžko.

%d bloggers like this: