Dnes přišel David domů a přinesl jednu zábavnou zprávu: advokát Hlavsa se projevil jako skutečný agent, ještě teď žasneme nad jeho geniálním počinem. Ukázal hodně přesně zbabělcům z Dienstbierova senátu, zač je toho loket! Tak se na ně musí! Co se vlastně stalo?

Advokát Hlavsa donutil NSS, aby odročil jednání o testování ve firmách, když po soudcích požadoval, ať odloží respirátory (což můžou). Na České justici se k tomu píše:

„Soudce je povinen se dívat účastníkovi do tváře, účastník má právo dívat se do tváře soudci,“ řekl Hlavsa. Nedokáže si prý představit, že by rozhodoval senát se zakrytými ústy. „Přitom jsme všichni testovaní.“

Představuju si to takto: Vyděšený předseda senátu při představě, že by na něj skočil nejsmrtelnější virus světa, který dokáže skolit až 0, 15% velmi nemocné anebo velmi staré populace, po krátké poradě se stejně vyjukanými kolegy dospěl k závěru, že respirátory jsou naprosto fajn a že nejsou v rozporu s důstojností jednání.

Důstojnost? Se zahaleným obličejem? To vykládej, Dienstbiere, holubům, jo? Okolo NSS jich máš dost. Mně osobně v tom připadáš strašně trapnej. Chlap? Ani omylem.

Pak, vidím to naprosto jasně, ti hrdinové všechno odročili a utekli se nejspíš pořádně vydezinfikovat. Uf. Snad to proboha přežijí, aby nepřidělali práci těm nebohým přetíženým usouženým polobohům v první linii.

Hahaha, vy (nebudu psát co) v talárech, tomuhle vašemu ponížení se budu smát ještě dlouho. Mezi advokáty mám ode dneška nového favorita.

%d bloggers like this: