Před chvílí se ke mně dostala fotka, kterou jedna moje (doufám, že do budoucna určitě) kamarádka „ulovila“ na Maliňáku, což je takový komický prostor v Brně těsně přiléhající k našemu proslulému Bronxu.

Jak víte, podala jsem včera žalobu, že mne stát nutí do očkování, ačkoliv mám lupénku a nikdo, opravdu nikdo mi nezaručí, že nedojde k vážnému zhoršení této odporné a život úplně ničící nemoci. Nevím, proč bych měla riskovat závažné pokození zdravotního stavu, když mám šanci umřít na covid asi takovou jako vyhrát druhou ve Sporte, jak ráda říkám. Sázím 3x týdně a nic, nic, nic! Navíc jsem se vzdala i zdravotní péče pro případ covidu, tak o co jako státu jde?

Kdybych byla mladší a kdyby to šlo, přála bych si být v požehnaném stavu, protože bych hned měla námět na další žalobu. Je naprostý úlet očkovat těhotné, když absolutně netušíme, jaké to bude mít následky! Není tu nějaká „panenka Maria“, která by se mnou do žaloby šla?

A než si ti, kdo milují covid vakcíny, budou klepat na čelo a zase mít důvod mne nenávidět, přečtěte si něco o tom, jaké strašlivé důsledky mělo očkování vakcínou proti „prasečí chřipce“ ve Švédsku. Samozřejmě v roce 2010 lidem také tvrdili, jak úžasně bezpečené nové očkování je…

Moje shrnutí negativních následků vakcíny pandemické vakcíny s poetickým názvem Pandemrix zde.

%d bloggers like this: