To, že mne vážně nenechává klidnou vztah naší společnosti k ženám, asi víte. Už rok a půl se musím smiřovat s tím, že ač jsem mozek i výkonný ředitel naší dvojice, všude je jen a jedině David. David to a David ono, je to ten advokát, bla bla bla. Dnes se mi opět potvrdilo, jak ubohé je u nás vnímání ženy – jde jen o tělo. Když není po ruce logický argument pro to, aby se lidi očkovali, postačí, stejně jako u reklamy na pneumatiky, velký kozy a pěkná prdelka.

Celé „videjko“ můžete shlédnout zde.

Pro dolňáky

Pro horňáky

Zajímalo by mne, jestli ty, kdo se chtějí utkat o titul Miss, musí mít nejen nohy dlouhé až na zem, ale taky správný názor na očkování. Z otázek položených finalistkám:

Některé prdelky jsou i tolerantní:

Některé vážně nemocné:

Zajímalo by mne, jaké že má ta zdravě vyhlížející mladá dáma komplikace? Anafylaktický šok po předchozím očkování nebo alergii na složku vakcíny? Nic jiného Pfizer jako kontraindikaci neuvádí.

Některé jsou asi agentky tajných služeb a mají informace o protilátkách jako Vivi Babišová (škoda, že Vašáková ty stejné informace nesdělila soudu, možná, že by pak NSS požadoval uznání protilátek):

Některá se nechá očkovat kvůli Miss, když to bude zapotřebí, ne kvůli zdraví:

Abych ale nebyla nespravedlivá, je tam třeba i toto:

Smutné je, že krom vystavování ženských těl organizátorům Miss nic moc jiného nejde. Třeba pravopis je úděsný. Copak někdo neovládá shodu podmětu s přísudkem, vždyť to se bere ve 4. třídě! O neschopnosti napsat smysluplný text nemluvě: „Nadsázka spotu upozorňuje na kontroverznost tématu spojenou s očkováním COVID-19. Diskuze, která v každém z nás vzbuzuje obavy a vlastní názory.“ Věta o diskuzi tak nějak nenavazuje na předchozí ani na tu následující. Tohle bych ve slohovkách potomků neakceptovala.

%d bloggers like this: