Mám plné zuby českého státu. Je mi z duše odporný, stejně jako mnozí mí spoluobčané, kteří podporují tuhletu totalitu (ti, kteří se dnes chlubí svojí „tečkou za koronavirem“ na rameni a ještě mi do tváře tvrdí, že to přece udělali z uvědomělosti, aby „skončil virus“, aby ochránili druhé, aby demonstrovali svoji oddanost společnosti, nikoli ze strachu a z otřesného sobectví). Můžete si o mně myslet co chcete, ale já prostě a jednoduše nejsem žádná Matka Tereza, která miluje všechny lidské bytosti nehynoucí láskou a odpouští každému i to, co teprve v budoucnu udělá, aby mohla vzít všechno utrpení bytostí na svá bedra a statečně vypustit duši pod náporem trápení. Protože nechovám už žádný soucit k lidem, kteří svým mlčením zapříčinili všechno, co se právě teď děje, hodně přemýšlím o tom, proč bych jim ze svých daní měla financovat život, na který já ani moje děti nebudeme mít, jako neočkované a laboratorně netestované zrůdy, nárok.

Opravdu mne udivuje přemýšlení naší vlády, potažmo opozičních poslanců kteří se jen jen třepou na to, až převezmou celý náš stát do své správy. Dnes a denně se dočítám, jaké všechny daně stoupnou a jak budu platit víc za to, abych dostala mnohem méně než kdy dřív. Byla jsem ujišťována, že očkování je dobrovolné, ostatně přesně to svorně potvrdili lidem, kteří prosili o pomoc, prakticky všichni poslanci, kteří za naše peníze sedí celkem neužitečně ve Sněmovně, stejně tak senátoři. Očkování nemělo nikoho vyřadit ze společnosti. A najednou vidím (bylo mi to samozřejmě jasné i předtím), že to „dobrovolné“ očkování znamená pro ty, kdo ho podstoupili nikoli benefity, ale to, že jsou jim navrácena některá lidská práva a svobody.

BENEFITEM SE DNES ROZUMÍ TO, ŽE JE VÁM ASPOŇ ZČÁSTI NAVRÁCENA LIDSKÁ DŮSTOJNOST!

PŘIPADÁTE SI TAKÉ JAKO NEVOLNÍCI, KTERÝM VRCHNOST OBČAS HODÍ OHLODANOU KOST, ZA NIŽ S OHNUTÝM HŘBETEM LÍBÁJÍ RUCE?

Celý rok posloucháme příšerné bláboly o tom, jak je lidský život nekonečně cenný a jak pro ochranu zdraví úplně cizího člověka (jež se navíc o svoje tělo moc nestaral) máme s radostí obětovat to svoje, zruinovat vlastní rodinu a potomkům zničit budoucnost. Zdraví nevakcinovaných nebude mít nejspíše hodnotu vůbec žádnou. Jako bychom byli prašiví psi, do kterých se může beztrestně kopat a mlátit je holí. Skutečně už není daleko doba (pokud už není tady), kdy se ti, jež se nechtějí nechat naprosto zbytečně očkovat proti nemoci, která naprosté většině lidí není schopna udělat vůbec nic, stanou bezcenným odpadem. Myslím si, že nám skutečně bude bez skrupulí odpírána zdravotní péče: drzé bílé pláště odmítnou ošetřit lidi, kteří se očkování nepodrobí, vsaďte boty na to, že to bude přesně tak. Nikdo je nezastaví, protože soudy nechápou, co se děje. Pro ně je to přece jen včelička a o co komu proboha jde, že se nemůže pro blaho celku (jaké???) podvolit.

Nezáleží na tom, že jste plátce daní a máte na poskytnutí veřejného statku – zdravotní péče, nárok bez podmínek. Nezáleží na tom, že dosud byli léčeni naprosto všichni bez rozdílu – i bezdomovci, o jejichž zdravotním stavu si nikdo nemohl dělat iluze, i uprchlíci, u kterých jen blázen tvrdí, že nemají s určitou pravděpodobností přenosné nemoci. Léčily se děti, i když neměly povinná očkování proti velmi vážným nemocem s vysokou smrtností. Operovali se dospělí a nikdo nekoumal, jak jsou na tom s protilátkami na spalničky. Žádné očkování nebylo nikdy doopravdy povinné – nikdy jím nebyl podmiňován život. Dnes bez očkování nebudete mít nárok vůbec na nic a kdo doufá v opak, brzy se bolestně přesvědčí o opaku.

Jsme na tom dnes tak, že platíme daně jako mourovatí a stát přemýšlí, jak z nás stáhnout poslední láptě. Naše děti přitom nemají přístup do škol (musíme jim platit lektory a učebnice a zajišťovat na úkor výdělku domácí vzdělávání) a my je financujeme pro děti těch, kteří nás chtějí odpravit. Financujeme policajty, kteří nás terorizují, lijeme peníze do soudů, které se neumí a nechtějí postavit za spravedlnost a právní stát, a dotujeme nesmyslné testy a platy úředníků KHS. Z našeho jdou platy lékařům, kteří nás drze označují za hlupáky. Musíme snášet ponižování a ještě za to odvádíme desátky.

Co bych vzkázala těm, kdo se nechtějí očkovat? Že jsou hloupí, říká imunoložka

Proto se ptám – jak dlouho ještě může tohle fungovat, než dojde na občanskou válku?

%d bloggers like this: