Svět se stal neuvěřitelným místem. Ocitli jsme se vprostřed války, ani netušíme jak. Nebyla oficiálně vyhlášena, nepřítelem státu jsou jeho vlastní občané. Zjara se mnoho lidí smálo těm, kdo přicházeli s nejrůznějšími varováními a tito lidé byli zesměšňováni jako „konspirátoři“, což je dnes univerzální nadávka zařazena hned vedle označení „islamofob“. Prakticky znamená, že se s tako ocejchovaným nemá nikdo bavit, neboť nešíří oficiálně uznané názory, které podporuje třeba web Manipulátoři.

Jedním z oněch „konspiračních nápadů“ byl Covid pass. A ejhle, už ho tu máme (zatím jen ve formě povinného plošného testování a následně vydaného „potvrzení o bezinfekčnosti“). „Odborníci“ jako Kulveit, kteří vážně, ale vážně nechtějí nic dobrého pro lidi, jsou myšlenkou dalšího zotročení lidí nadšeni:

„V oblasti testování je potřeba rozjet masivní použití antigen testů. Zmiňoval jsem tu stanovisko WHO, osobně si myslím, že by se mělo rozjet testování

-Ve všech domovech pro seniory, léčebnách. Testovat nejdříve personál, pak i všechny klienty. Cílem by bylo pravidělně testovat všechny cca jednou za týden-Na všech vstupech do zdravotnictví – u praktických lékařů, nemocnic,… Taktéž u zdravotnického personálu, opět s frekvencí týdně.

-Ve školách. Navázat otevření škol na systémy testování.

-Ve firmách.

-Na reprezentativním vzorku populace, pro sledování trendů

“Síť“ kterou tvoří antigen testy samozřejmě má větší oka než PCR testy, proto je vhodné vytvořit hierarchii testů, kde se v některých případech antigen testy potvrzují PCR (jindy to ale vůbec potřeba není).

Pokud uspěje plošné testování na Slovensku, je potřeba provést totéž i v Česku. Zatím to vypadá že se ekonomicky vyplatí přinejmenším v postižených regionech, specificita testů je vysoká, senzitivita dostačující na to, aby se to vyplatilo. Projektově by dávalo smysl na přípravě pracovat už teď – pokud se na Slovensku dostaví nějaký zásadní problém, tak to kdyžtak stopnout, namísto postupu kdy počekáme jak to dopadne, a pak teprve se začne něco chystat.“

(Za překlepy tentokrát nemůžu já, ale Kulveit sám. To je na celé situaci jediné pozitivní, nejsem sama v boji s klávesnicí).

Zdá se vám to taky neuvěřitelně zvrhlé a naprosto mimo realitu? Ne, nebudeme dávat peníze na ochranu „zranitelné skupiny“, kdepak. My je budeme dál dle přání „vědců“ plácat na nesmyslné akce, které nevedou vůbec k ničemu.

Jestli se vám CovidPass ještě pořád zdá být konspirací, tak se podívejte do jednoho usnesení slovenské vlády:

Vláda v něm „odporúča hlavnému hygienikovi SR vydať vyhlášku, ktorou uloží povinnosť relevantným subjektom
(zamestnávateľom, prevádzkovateľom, atď.) vyžadovať potvrdenie o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo certifikát vydaný Ministerstvom zdravotníctva SR s negatívnym výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaný subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“ pri vstupe do ich objektov.“

Taky se vám zvedá žaludek, když si přečtete propagandistický název akce celoplošného testování „Spoločná zodpovednosť“? Připomíná vám to „Boj za světový mír a proti kapitalismu“? Tak to se ještě podívejte na to, jak plošné testování adoruje hromadné testování.

CovidPass je tedy už na Slovensku skoro na světě. Nikdo s trochou rozumu nemůže pochybovat o tom, že po povinném testování přijde povinné očkování. A bez CovidPassu už nevyvenčíte ani psa. Gratuluju všem pasivním a všem aktivním odpovědným chráničům. Pomáháte těm, kde skutečně nenávidí lidi, svobodu a demokracii.

%d bloggers like this: