Díky mému kamarádovi lékaři se ke mně dostal text, ke kterému bych se jinak asi neproklikala. Jde o abstrakt příspěvku prezentovaného na kongresu Americké kardiologické společnosti o nepříznivých účincích mRNA vakcín společností Moderna Pfizer na kardiovaskulární systém (jestli všechny ty termíny chápu dobře).

Text není žádný hoax (ačkoliv je samozřejmě shazován, jak jinak – vizte níže), ale jde o abstrakt z nějaké top lékařské sešlosti. Najdete ho pod názvem „Abstract 10712: Mrna COVID Vaccines Dramatically Increase Endothelial Inflammatory Markers and ACS Risk as Measured by the PULS Cardiac Test: a Warning“

V textu se píše:

A total of 566 pts, aged 28 to 97, M:F ratio 1:1 seen in a preventive cardiology practice had a new PULS test drawn from 2 to 10 weeks following the 2 COVID shot and was compared to the previous PULS score drawn 3 to 5 months previously pre- shot. Baseline IL-16 increased from 35=/-20 above the norm to 82 =/- 75 above the norm post-vac; sFas increased from 22+/- 15 above the norm to 46=/-24 above the norm post-vac; HGF increased from 42+/-12 above the norm to 86+/-31 above the norm post-vac. These changes resulted in an increase of the PULS score from 11% 5 yr ACS risk to 25% 5 yr ACS risk. At the time of this report, these changes persist for at least 2.5 months post second dose of vac.We conclude that the mRNA vacs dramatically increase inflammation on the endothelium and T cell infiltration of cardiac muscle and may account for the observations of increased thrombosis, cardiomyopathy, and other vascular events following vaccination.

Rychlopřeklad mého přítele (chtělo by to ještě přeložit do nějaké „obecné češtiny“, ale musí vám tos tačit takto):

V preventivní kardiologické ambulanci bylo celkem vyšetřeno 566 osob, věk 28 – 97 let, poměr muži:ženy 1:1. Bylo srovnáno PULS skore z období 3-5 měsíců před zahájením vakcinace s odběrem za 2 – 10 týdnů po aplikaci 2 dávky vakcíny. Základní hladina IL-16 se zvýšila z nadnormální prevakcinační hodny 35=/- 20 na 82 =/- 75 postvakcinačně; sFas byl zvýšen z nadnormální prevakcinační hodnoty 22 +/-15 na 46 =/-24 posvakcinačně, HGF se z nadnormální prevakcinační hodnoty 42 +/-12 zvýšil na 86 +/-31 postvakcinačně. Toto představuje zvýšení 5ti letého rizika vzniku Akutního Koronárního Syndromu z 11% (před zahájením vakcinace) na 25% (po aplikaci 2. dávky mRNA vakcíny). Aktuálně tyto změny přetrvávají nejméně 2,5 měsíce po aplikaci 2. dávky vakcíny. Z měření vyplývá, že mRNA vakcíny dramaticky zvyšují zánět endotelu (=vnitřní buněčná výstelky srdce) a průnik T lymfocytů do srdečního svalu. Tyto změny mohou být příčinou pozorovaného výskytu krevních sraženin, kardiomyopatií (=poškození srdeční funkce s možným následkem srdečního selhání) a dalších cévních nežádoucích účinků po podání vakcín.

Za mě osobně jde o příliš velkou daň za to, že svojí vakcinací možná prodloužím o půl roku život nějakému velmi starému či velmi nemocnému člověku (jak slibuje propaganda). Sorry, státe, ale takto si já solidaritu nepředstavuju. Riziko je vysoké a ty nic negarantuješ, jen plácáš nesmysly.Co kdyby byli ti nemocní konečně solidární se mnou a přestali mi ničit život a žádat moje zdraví? Už mne ty báchorky o mrtvolách fakt vůbec, ale vůbec nedojímají, pokud se mnou vůbec kdy pohnuly.

Na závěr upozorňuju, že jde jen o abstrakt, nikoliv o článek, bohužel! Vzhledem k tomu, že „fuckcheckeři“ měli potřebu to řešit a shodit, to asi bude víceméně důležitá pravda. Já sama vím o dvou chlapech okolo šedesátky, které brzy po druhé dávce hodně tvrdě skolil infarkt. Jeden je na tom velmi bledě, druhý má čtyřnásobný bypass. Nemůžu dokázat (a nikdo), že to mají z Pfizera. Mohli tak skončit i bez vakcíny, životní styl neměli ideální. Tvrdit ale, že vakcíny jsou cajk a neříkat lidem, co jim reálně hrozí, když se nechají vopíchat, je do nebe volající sprostota a pevně doufám, že karma všechny ty, kdo tohle (bezepčnost vakcín) bezbranným lidem říkají do očí, brzo dostihne a že mlýny nebudou mlít moc dlouho.

Buďte prostě opatrní a nevěřte státu, kdy mele o vašem dobru. O dobro lidí mu totiž doopravdy nejde a nikdy nešlo. O svoje dobro se musí každý postarat sám anebo s přáteli.

%d bloggers like this: