Konečně se dostávám k zamýšlenému textu o exkrementech. Hodně mne totiž zaujaly dvě věci, které se šíří éterem. První je tvrzení, že omicron prakticky nic neumí, pokud jde o zahlcení nemocnic (zdrojem je Echo24):

Omikron ale dokáže jiné divy – úplně rozložit infrastrukturu. Ti je druhá věc jež mne zaujala. Nejen že tím vyhrožuje blouznivý Flegr a sekunduje mu zdantě, jako ostatně i jindy, „odbornice na všecko“ Tachezy, ale i třeba při čtení DW vidíme, že naprosto podobně melou „experti“ i v zahraničí. Hlavním cílem je (doufejme) lidi vyděsit, nikoliv – aspoň zatím – skutečně zničení všeho realizovat. Neumím si představit, kam by systematická destrukce infrastruktury (spolu s hyperinflací a absoluntí závislostí na EU) mohla vést, ale dobré by to rozhodně nebylo. Samozřejmě se musíme připravit na to, že si s námi, pokud se necháme, budou „ti nahoře“ hrát jako kočka s myší a haprující infrastrukturou to jenom začne. Třeba onen chystaný zákaz zcizování klimaticky nepohodlných nemovitostí je fikaný až běda, protože majitelé starých domů zpravidla nemají obrovské hypotéky, jsou soběstačnější a ke vší smůle mocných nejsou tak závislí na státu a korporátních matkách. Je tedy třeba jim šlápnout na krk.

K porovnání předkládám bludy Tachezy (modlím se, aby to PL přepsaly správně, opravdu se mi tu kráčmeru nechce poslouchat):

A tytéž bláboly vyslovené zcela náhodou, jistě, v tentýž okamžik od německého experta. U našich západních sousedů dojde podle předpovědí všecko, i voda.

V Německu jede propaganda ve velkém. Zapojuje se kdekdo:

Pořád nemůžu přijít na to, jak zajistí, aby ve stejný okamžik testováním prokázali nákazu v většiny zaměstnanců v kritické infrastruktuře či zásobování, a tím ji vyřadili z provozu. Testy statisícům až milionům lidí nejsou přece schopni udělat.

Jednou z cest je asi ta, o které mele zmatený dědek Biden.

Druhou je pak testování kanálů. Jak vidíte, jsme tedy skutečně až po uši v exkrementech. Ty teď budou řídit naše životy. Umím si představit, že KHS prostě oznámí vybranýcm podnikům, že je u nich v záchodech „hodně velká nálož, která odpovídá tomu, že je nakažených 50% zaměstnanců a že je třeba celý provoz na 14 dní zavřít“. A nic dalšího už nebude třeba pro to, aby byla vyvolaná krize. Užiteční idioti už tento model testují v praxi pár měsíců (zdroj web hl. m. Prahy).

Aby se informace o technickém pokroku včas dostala mezi dělný lid, je i v Blesku:

Nejhorší ze všeho je, že jsem si už v diskuzích normies všimla, že ti, kdo věřili v návrat k normálu prostřednictvím série teček, se už začínají bát výše uvedených výhružek. Namísto toho, aby ze situace vinili stát, který prostřednictví opatření zničil ekonomiku, morálku a celou společnost, obviňují samozřejmě a jak jinak – neočkované. Krize a občanská válka prostě bude vyvolaná stůj co stůj.

%d bloggers like this: