Jak jistě víte, NSS vykázal značné patolízalství vůči vládě, když pohřbil žalobu pána s protilátkami. Jak tak čekám na své zázračné protilátkové výsledky z laboratoře, přemítám, co bych dělala, kdyby k mému zklamání byly pozitivní. Vzhledem k tomu, že jsem se naposledy s negativním výsledkem testovala v srpnu 2021 (ano, potvrzuji, že jsem protilátkový úchyl), říkám si, že bych měla téma na další žalobičku, i kdybych se jako nulka nějakým zázrakem nakazila.

V mém případě by totiž bylo nad slunce jasnější, že jsem se musela nakazit nejdříve v srpnu a nejpozději v polovině října. Ačkoliv jsem nebyla nemocná a nešla jsem tedy na PCR test, evidentně bych ho někdy v tomto období měla pozitivní, čímž bych získala půl roku svobody. Vzhledem k tomu, že by moje imunita fungovala a o viru bych ani nevěděla (jako Vivi Babišová), byla bych zcela evidentně kvůli svému dobrému zdravotnímu stavu diskriminována vůči těm, kdo jsou neodolní a hnedka je taky všechno položí, díky čemuž mohli absolvovat PCR test a na pár týdnů se cítit občany.

Výsledek testu v mém případě bude dobrý tak či tak. Nicméně kdyby to nevyšlo a pozitivní bych nebyla, tak bych si přála aby tuhletu žalobu někdo podal! Opravdu by mne bavilo, jak by se NSS vykrucoval a jak by Vašáková zase lhala.

%d bloggers like this: