Jistě jste zachytili další z predikcí, které po večerech Flegr vypráví Micíkovi, a občas cítí nutkání se o ně podělit i s lidmi. Většinou by na to normální člověk hodil bobek a je to taky jediné, co se s tím dá dělat. Tentokrát je ale na jeho fantasmagoriích přeci jen něco zajímavého – není totiž sám, kdo s touto rétorikou přišel a jak to vypadá, EU dělá vše pro to, aby uštědřila lidu další tvrdou ránu, tentokrát skrze energetické strádání nebo alespoň strašení takovým strádáním.

Flegr v tom svém nesmyslném sdělení (proč a na čí objednávku je napsané a jako uniklo na veřejnost, to se nedozvíme a není to ani tak moc důležité) napsal:

Občany by bylo třeba dopředu upozornit, že by se měli připravit i na možnost, že nebude vhodné či dokonce možné vycházet i několik týdnů z domu. Měli by proto mít přichystané zásoby svých léků a raději i základních potravin a peněz v hotovosti. Připravit by se měli i na možné dílčí výpadky v zásobování včetně možných výpadků v zásobování elektřinou a plynem.

Na Echo (a nejspíš i jinde, ale to neřeším), bylo dnes k přečtení následující:

Nepochybuju, že podobně jsou strašeni, děšeni a týráni lidé v celé EU. Jako všechno ostatní to prostě není náhoda, ale zlý záměr. Nevím, jestli si „ti nahoře“ opravdu dovolí něco takového. Možná, že je cílem, aby si lidé vybrali hotovost z bank. Možná, je cílem vyvolat nedostatek potravin a boj o přežití. Možná, že je to jen další krok, jak lidi totálně vystresovat a vybičovat a dohnat k nepokojům a vysněné občanské válce. Těžko říct. Nepříjemné to je ale strašně moc.

Chtěla jsem ale napsat ještě něco jiného. Flegr v tom svém blábolu taky napsal:

Je klidně možné, že prakticky v jeden okamžik bude nemocná třetina i více obyvatel Česka. To se přitom může týkat i zdravotníků a dokonce i pracovníků kritické infrastruktury. Co by to mohlo znamenat pro chod společnosti, asi není třeba rozebírat.

To je velmi dobrá zpráva. Po těch dvou letech covidí šaškárny bychom tu totiž měli EPIDEMII. Bylo by tak možné, aby se vláda konečně řídila Pandemickým plánem, který nešlo doteď použít, protože jsme žádnou epidemii, natož pandemii neměli. Pandemický plán je přesně na Flegrem vysněnou situaci připraven:

Vláda tedy přesně ví, co má v hypotetické situaci, kterou prorokuje ten vlasatý blázen, dělat. Má to černé na bílém naplánováno už roky. Ale pozor – opatření, které dosud činila, to nejsou.

%d bloggers like this: