Včera jsem měli s našimi novými báječnými přáteli kreativní podvečer. Napadla nás taková pěkná taškařice vhodná pro každého, kdo chce pomoci v boji za svobodu tím, že zahltí strážníky a báby z hygien tak, aby nemohli už vůbec nic dalšího dělat.

Rouška jako biologická zbraň

Už jsem o tom psala dřív, ale dnes je to vzhledem k chování policajtů a městapa aktuálnější. Jistě víte, že každý odhozený respirátor nejen že ničí životní prostředí, ale také obsahuje celou řadu děsivých patogenů. Proto volejte fízly pokaždé, když na nějaký natrefíte a žádejte, aby ho předpisově zklikvidovali jako nebezpečný odpad. Nemůžete přece připustit, aby si s tím hrály děti. Musíme myslet hlavně na děti!

Policie radí: Co dělat při nálezu biologicky nebezpečného materiálu?

V případě, že občané někde zahlédnou tento nebezpečný materiál, neměli by ho sami z důvodu vlastní bezpečnosti vůbec sbírat, ale neprodleně zavolat na linku tísňového volání 156. Strážníci jsou vybaveni technickými prostředky, mají speciální sběrné mini boxy, ve kterých jsou pak nalezené injekční stříkačky předány k odborné likvidaci.

Udávejte sami sebe!

Já vím, že jste určitě nedbalí. Prostě se vám tu a tam stane, že vám respirátor, který jinak nosíte řádně utěsněn, aby ani kousíček virové RNA nepronikl tam ani ven, sklouzne z nosu nebo vám třeba praskne gumička. Neštěstí je na světě a vy jste spáchali hrozný přestupek. Ohrozili jste zranitelné seniory! Zemře babička i koťátko!

Nedá se svítit, je na čase sám sebe udat KHS a žádat prošetření přestupku. Vtip spočívá v tom, že se KHS musí každým podnětem zabývat. Kdyby na to náhodou nebrali zřetel, bombardujte je stížnostmi na pochybení úředníků, kteří řádně nestíhají rouškové přestupky.

Upozornění: To druhé je spíše fór, ještě byste ty KHS hajzlbáby doopravdy naštvali a ony by vám vážně pokutu uložily. Nezapomínejte, že za špatně nasazený náhubek je možné uložit pokutu do výše 3 míčů. To nechcete. Nicméně první nápad vtip není. Potrapte ty chudáky v uniformách, kteří se k vám navíc musí chovat slušně. Vždyť jste jen mimořádně dbalí a odpovědní občané, kterým tak moc záleží na druhých.

%d bloggers like this: