Neodolala jsem. Rozhodla jsem se, že si po pirátsku na Uložto.cz stáhnu onu satanskou bibli – Great Reset od Klause Schwaba! Po otevření pdf souboru jsem ke své smůle zjistila, že je to ve slovenštině a slovenštinu já fakt, ale fakt nemám ráda. No ale než hledat něco dalšího, to si radši vzpomenu na večerníčky s Mackem Uškem a jeho uspávanky a nějak to přelouskám.

Až dolezu na stranu 108 (to nemůže být náhoda, to pdf má skutečně 108 stran a 108 je teda vážně meganadupaný číslo pro každýho buddhistu, to nemůže být jen tak, symboly jsou všudéééé), tak napíšu report, o čem ta kniha vlastně je. Po přečtení prvních stran mi to připomíná pindy z projektových žádostí, které jsem psávala pro Open Society Fund a EU grantové výzvy (a následně do závěrečných zpráv), když jsem se ještě blahé paměti pokoušela změnit svět v nevládních organizacích, což s odstupem času hodnotím:

a) jako pořádnou blost,

b) jako nejlepší výcvik, kterého se mi pro boj o svobodu dostalo, protože není nad to znát do detailu svého nepřítele.

Tak sobě i mně držte palce, ať to čtení přežiju a ať se třeba k večeru nezakuklím a ze zámotku nevyleze levicový extremista natěšený na prosazení Green Dealu (nečekám totiž, že ta kniha je o něčem jiném než o tomhle vypečeném plánu na změnu, který si ale Česká republika s převelikou ochotou schválila).

P. S.: Být vámi, mám doopravdy strach, protože já i David jsme ve skutečnosti dvojí agenti zaplacení Aspen Institutem, což opravdoví konspirátoři dávno vědí a dávají si na nás majzla!

P.S.2: Nakonec jsem si to přece jen stáhla v Aj, což se ukázalo jako lepší volba.

%d bloggers like this: