Už na jaře jsme s jednou klientkou, učitelkou, podávali žalobu na to, že její očkovaní kolegové mají výjimku a netestují se a ona se bojí, že se nakazí. Ne příliš chápaví a už vůbec ne bystří soudci z NSS učitelce napsali sprostou odpověď:

„Nelze také přehlédnout, že návrhem na zrušení výjimek uvedených v napadeném opatření obecné povahy se navrhovatelé fakticky domáhají omezení práv jiných osob – toho, aby byla dalším osobám (nad rámec napadeného opatření obecné povahy) uložena povinnost podstupovat preventivní antigenní testování.

Jak jsem se dnes pobavila nad článkem ze Seznamzprávy! Původní zpráva vypadala takto:

Nyní to redakce zmírnila:

V textu se píše:

U jedné z pedagožek se objevila nákaza v domácnosti, ale do karantény ji krajská hygienická stanice neposlala, protože už měla od května plné očkování. „Hygiena jí řekla, že je naočkovaná, takže do karantény nemůže a musí do práce. Za dva dny ale onemocněla. A my teď máme tři nakažené učitele a 60 dětí na 14 dní v karanténě, ačkoliv mají všechny negativní test,“ popisuje ředitelka Škvařilová.

A víte co? Já to napíšu znova. Ať to NSS ještě jednou přežvýká! A vám všem znova připomínám: žalujte školy za to, že nechávají vaše děti učit ty časované bomby – netestované očkované a že mezi zdravými pobíhají nebezpeční očkovaní spolužáci. Otočte to! Bojujme, nebuďme v defenzívě!

%d bloggers like this: