Už jsem si říkala, že vážně, ale vážně nic nenapíšu. Nicméně se ke mně zase (bohužel) dostala informace o tom, jaké mají bloubni politici, kteří se už už třepou na ministerská křesla (jako fakt to někdo chce – předstírat, že řídí zemi s rozloženou společností a ekonomikou?), plány na převzetí epidemiologického žezla.

Nejvíc pobavil dědek Svoboda (nééé, zase další klobásoidní dědula v pořádí, za co? Za co???)

Beru Tě, dědku, za slovo. Mám právo na svůj covid a chci ho dostat co nejdřív. Už se na něj třesu rok a půl a furt nic. Kde kdo sliboval, jak si ten virus neočkované najde, a jako obvykle to byly „sliby chyby“. Neboj, roušku si fakt nevezmu. Ale chcu vidět jen ty neočkovaný covidí mrtvoly, aby bylo jasno! Tak aby bylo co ukazovat.

Když se ale budu vyjadřovat taky jednou vážně: Doopravdy, doopravdy ještě někdo, navíc někdo, kdo si říká „expert“ (!) posílá někoho na ARO/JIP? Já myslela, že to byl hit podzimu 2020. No – staré psy holt novým kouskům nenaučíš.

Zajímavé myšlenkové pochody se rodí i v hlavě jakéhosi Zitterbarta: „Test ale musí dávat smysl, takže žádný antigen, ale povinný PCR test,“ upozornil senátor. Asi tomu mysliteli ještě nikdo neřekl, jak to u nás funguje s PCR testy, ne?

%d bloggers like this: