Jééé, lidi. Konečně se nám zase nakupily hromady mrtvoláků na ulicích, nestačí ani mrazáky, špitály jsou přeplněné až po půdu zmírajícími uchrchlanci, nebohý personál padá vyčerpáním a děti obětavých sestřiček a lékařů, kteří se starají o těch pár tisíc lidí v nemocnicích po celé republice nebou mít ani Štědrý den, praktici se stále zapírají před nemocnými pacienty a neléčí je ani za živého boha a my jsem se nejspíš dočkali dalšího nouzového stavu. Já mám vysloveně radost a směju se. Víte proč? Namísto Pandy a jejích šílených pokut se opět restauratéři a nikdo další prakticky nemusí bát. Podle krizového zákona jsou totiž pokuty nízké. Žádné tři miliony, maximálně pár tisíc.

Je mi sice jasné, že v nouzovém stavu se nedá obracet na soudy, ale to je jedno. Pitomci z Nejvyššího správního soudu stejně nerozhodují ani teď, tak jaký v tom je rozdíl? Žádný.

Tohle už spraví jen podvolení se 100% občanů nebo revoluce. Nevím, co z toho je pravděpodobnější. Ještě že mám ve špajzce zásoby na tři měsíce. Do jara snad vydržíme a pak se děj vůle boží.

%d bloggers like this: