Dnes náš milý Havlíček, možná chtěně, možná nechtěně, kdo ví, prozradil širkové veřejnosti, že cílem opatření není ani v nejmenším nějaká ochrana zdraví, kdepak. Jak by taky mohlo politiky a „experty“ zajímat zdraví nás, plebsu, když jim na lidech ani za mák, ale ani za mák nezáleží a snaží se nám jen všemožně ubližovat, využívat nás a okrádat nás. Tomu, že stát dělá něco pro naše dobro, nikdo příčetný nemůže věřit.

Co Havlíček řekl? Na Echu24 se píše pravda:

A přesně o to celou dobu jde. Nechápu, proč to ta krysa proradná přiznala? Aby dál provokovala a snažila se vyvolat občanskou válku, rozeštvat lidi a prostě pokračovat v tom, co započala a dva roky rozdmýchávala?

Radost, svoboda a štěstí se nelíbí řadě ideologií, že?

Pod pláštíkem jakéhosi viru, blábolení o ochraně a návratu k normálu se děje přesný opak: absurdní ničení všeho, co kdy bylo hezké, příjemné, radostné, lidem milé a zábavné. Namísto toho nám „ti nahoře“ nabízejí jen zmar, zlobu, strach, bídu, hald, neštěstí a nenávist. Opravdu o to někdo stojí? Copak někdo něco takového chce? Lidi, stačí říct ne a dělat to, co považujete za nejlepší. Pochybuju, že to je zrovna zrušení Vánoc. Kdo by nechtěl slavit Vánoce, kdo by nechtěl jíst, pít, bavit se a žít?

Doopravdy se na to na všechno vykašlete. ještě pořád máme šanci staré pořádky vymést a pokusit se vytvořit nový lepší svět bez všech těch řečí, keců, blábolů, omezování, lhaní a podvodů. Bojujte proti „nim“ jedinou zbraní, kterou vážně nesnáší, protože ji nemohou nijak zničit – pěstujte vnitřní radost a svobodu. Toho se „ti nahoře“ bojí jako čert kříže, to vám garantuju.

%d bloggers like this: