Rozhodně nejsem sama, koho zaujala tato informace:

U nás je samozřejmě možné se odškodnění domáhat, ale kámen úrazu spočívá v tom, že jen zlomek lidí bude schopen prokázat, že má komplikace skutečně po vakcíně. Který lékař vám toto potvrdí, že. Nejsem si proto jistá, komu jakýsi nablblý fond pomůže.

Jak dopadli ti, co se zatím odvážili žádat odškodné za covid očkování?

A hlavně – jak mě to má uklidnit, že dostanu nějaké šušně odškodného, když budu mít doma z krásného zdravého a mimořádně inteligentního syna mrzáka nebo dokonce mrtvolu ve futrálu jenom proto, že se očkoval proti uměle nafouknuté nemoci, na kterou zatím natáhlo bačkory 0, 06% světové populace (a to zejména její velmi staré a velmi nemocné části, nikoliv malých dětí a mládeže)??

Jak to chodí s odškodněním v praxi si asi umíte představit. Ministerští se kroutí jak slizcí hadi. Jo a případ se stal v roce 2015, teď se všechno vrací k šaškům v taláru na Obvodním soudě v Praze. Takže rodiče mají dítě s postižením, dítě má ztížený život a kulový k tomu.

Pojďme ale k tomu zajímavějšímu – k číslům. Evidentně nejsou, jaké překvapení, hlášeny všechny nežádoucí účinky (o úmrtích těžko mluvit). To je zřejmé už z toho, kolik je hlášeno nežádoucích účinků k naší slavné hexavakcíně.

Zdroj: SÚKL

Aktuální data zde:

Zdroj: SÚKL

Očkována je pravidelně značná dětské populace – zejm. všichni nově narození. Boostrix pak dostávají děti tuším 2x do 11 let, ale nejsem si úplně jistá. MMR se očkuje od kolika – od 18 měsíců (opět prakticky všechny děti daného věku?

U covidu uvádí SÚKL tato data:

Zdroj: SÚKL

Nejsem si jistá, jak to přesně propočíst. NAvíc nejspíš, stejně jako u hexy, hlásila jedna osoba více negativních účinků.

Očkovaných je nyní:

Zdroj

Jak píšu, seštrotovat a sesumírovat si to v hlavě musíte sami, to já dělat nemůžu. Je ale dobré hledat informace.

%d bloggers like this: