Protože dnes může být každý expertem na všechno, prohlašuju, že já jsem expert na inteligenci pedagogů. Dnes jsem experimentálně prokázala, že jsou učitelé a ředitelé škol hloupější než zbytek populace o 87%. Jaká byla moje metodika?

Po roce byl zase čas jít se psem na veterinu, aby dostal očkování proti vzteklině. Když jsem byla v téže veterinární ambulaci v zimě, měli všichni respirátory tak antěsno, že jsem se obávala, aby ještě stihli ostříhat drápy mým morčatům, než exnou. Klienti v čekárně měli rovněž všichni tak důkladně zahalený obličej, že by jim každá správná muslimka musela jen závidět. Dnes jsem se proto do téže ordinace plížila s velmi smíšenými pocity. Otevřenými dvěřmi do čekárny jsem spatřila pána se psem, který neměl NIC. Tak se mi ulevilo a vstoupila jsem i s dcerou dovnitř. Pak přišla do práce sestra. Nahoře bez. Následovala veterinářka. Rovněž nic neměla! Pak dorazila paní s kocourem na kastraci. Taky jí bylo vidět do tváře! No to už jsem začala být krapet nervózní, že jsem v místnosti s tolika výtržníky nebo snad i vrahy babiček. Následně se otevřely dveře a vykoukl veterinář bez ničeho, který si pozval dovnitř nezamaskovaného pána se psem. Pak zavolali nás. Nikdo neměl celou dobu nic na obličeji, všichni byli milí, usměvaví a příjemní. Náhubek měla jen naše přitroublá fena, což se ukázalo jako prozíravý krok, protože po injekci chytla rapla a začala ňafat všude kolem sebe jako divá. Pro někoho se holt náhubek hodí. Pro lidi ale ne (pokud tedy nejde o Hannibala Lectera, no)!

Z toho jsem dovodila, že existují rozumní a přemýšlíví lidé, kteří si obličej nezahalují. Pak jsou pedagogové, kteří naopak nutí děti, aby se dusily v ústenkách a mnozí z nich, byť řádně vopíchaní, nosí respirátory celý den, a ti naopak neoplývají inteligencí. To je přece logické a nevyvratitelné! Zvláště pak to paltí u těch, kdož jsou dokonce schopni potvrdit, že na dítě, které nebude mít ústenku, zavolají OSPOD nebo PČR a vyloučí ho ze školy. O takových stvůrách mezi námi jsem psala včera.

Dávejte si na ně pozor a prověřujte dobře, komu svěřujete svoje děti. Mezi pedagogy totiž můžou být pořádní psychpati. Pokud jde o moje tvrzení, že jsou pedagogové hloupější o 87% než zbytek populace, nehodlám k tomu dokládat po vzoru ministerstva žádné důkazy. Prostě to tak je a hotovo. Tečka.

%d bloggers like this: