Před pár dny jedna moje kamarádka napsala, že se jistě brzy zvýší počet dětí, které podle médií podlehly coivud nebo aspoň trpí tím jakýmsi syndromem. A ejhle, nebylo třeba ani dlouho čekat, aby se odporní novinářští supi (a jejich sekundatni z řad „expertů“ snesli na své dětské oběti.

Je smutné, velmi smutné, že se média nezastaví vůbec před ničím. Článek, ve kterém nejsou žádné informace o tom, co dívce ve skutečnosti bylo (ano, bohužel, děti umírají třeba na rakovinu, druhá věc je, jestli nám po tom, na co které dítě umřelo vůbec něco je), obletí mnoho mobilů vyděšených matek. Pediatři budou rodiče strašit a ponižovat (jak je jejich dobrým zvykem při klasických očkováních) a nutit je, aby potomky „imunizovali“. Pevně věřím, že mnozí otcové a matky nebo matky a matky či kdokoliv takový mají dost rozumu, aby sami rozhodli, co ej pro jejich dítě nejlepší a hlavně aby vůbec, ale vůbec nevěřili „expertům“, ale aby si vše prověřili a ověřili a teprve pak učinili dostatečně informované a podložené rozhodnutí.

Copak můžete dát svoje děti všanc někomu, jako je Hel? Vážně můžete takové bytosti věřit? Důkladně o tom přemýšlejte, ve hře je totiž docela dost. Vaše děti.

Já bych svoje krásné děti nenechala naočkovat proti covidu, ani kdyby mě na to lákal Buddha. Opravdu nemám jediný důvod pro takový hloupý krok.

%d bloggers like this: