Tak jsem se teď dozvěděla díky jedné dámě, že Vojtěch zveřejnil na svém Twitteru následující chytré sdělení:

Nerozumím sice tomu, proč má být preventivní testování hrazeno třeba rozočkovaným, a vlastně ani nechápu, proč ho má mít zdarma omladina do 18 let. Preventivní testování očkovaných asi už ani nekomentuju. Hodně mne ale zaujala poslední možnost – kontraindikace. Ministerstvo totiž dlouhodobě prohlašuje, že vakcína je prostě superturper strašně bezpečná, takže vopíchat se může prakticky každý. Na Covid Portálu se píše, že kontraindikaci mají jen alergici na látku obsaženou ve vakcíně a ti, co měli anafylaktický šok po předchozí vakcinaci.

Současně tam ale ty ministerský píšou:

V současné době nejsou k dispozici žádné údaje o bezpečnosti a účinnosti vakcín proti nemoci covid-19 u osob s autoimunitními chorobami, ačkoliv tyto osoby byly způsobilé pro zařazení do klinických studií. U účastníků klinických studií, kteří dostali mRNA vakcínu, nebyl ve srovnání s placebem pozorován žádný rozdíl ve výskytu příznaků shodných s autoimunitními stavy nebo zánětlivými poruchami mezi očkovanými osobami a kontrolní skupinou osob s podaným placebem. Osoby s autoimunitními chorobami, které nemají žádné kontraindikace k očkování, mohou být očkované.

Tak to prrrr! Jako nešťastná majitelka lupénky, (partial) empty sella syndromu a hyperfunkční štítné žlázy už teď vím, kam bude směřovat moje další žaloba. Budu žádat, aby ministerstvo jasně stanovilo, které osoby mají vakcínu kontraindikovanou a vedle toho jasný důkaz, že se mi nic po vakcíně nemůže stát, ačkoliv na webu má ministerstvo uvedeno, že nejsou k dispozici žádné údaje. To, že očkovaní lupénkáři pár dnů nebo i měsíců po vakcíně ještě drží pohromadě mne nepřesvědčí o tom, že tomu tak bude i za pár let. A co vy ostatní? Nemáte třeba ještě nějakou otravnější chorobu, které byste teď konečně využili pro sovji svobodu? Žalovat může každý šťastně nemocný!

Mimochodem – může mi někdo vysvětlit, proč je tohle podle ministerstva dezinformace?

%d bloggers like this: