Ačkoliv jsme u NSS zatím neuspěli se žalobou „proti“ očkovaným, kteří se nemusí testovat, říkám si, že jsme s tím šli na trh prostě moc brzo. Tenkrát se do omrzení všude nepsalo, že i očkovaní přenáší nejhrozivější virus světa, a tak to soudci nechtěli ani slyšet. Asi jim to přišlo jako čarodějnictví! Co nám to tenkrát řekli? To byla tuším taky pořádná békovina. Počkat, už to mám! (Samozřejmě to byl Cardův senát, kdo to vůbec nepochopil, kdo jiný!)

„Nelze také přehlédnout, že návrhem na zrušení výjimek uvedených v napadeném opatření obecné povahy se navrhovatelé fakticky domáhají omezení práv jiných osob toho, aby byla dalším osobám (nad rámec napadeného opatření obecné povahy) uložena povinnost podstupovat preventivní antigenní testování. To však není úkolem Nejvyššího správního soudu, který poskytuje ochranu veřejným subjektivním právům fyzickým a právnickým osobám. Stanovení přísnějšího (či mírnějšího) způsobu regulace je primárně věcí zákonodárce, resp. moci výkonné (orgánu ochrany veřejného zdraví), která v návaznosti na zákonem stanovené pravomoci může právě prostřednictvím protiepidemických mimořádných opatření adekvátně reagovat na pozitivní či negativní vývoj pandemie nemoci COVID-19.

My jsem se samozřejmě domáhali toho, aby bylo opatření jako nechránící dostatečně ohrožené osoby, a tudíž nepřiměřené a nezákonné, zrušeno, to jen Carda to nějak poplet´a smíchal jabka s hruškama.

V září bych to klidně zkusila znovu, ale trošku jinak. „Mrzí“ mne, že moje děti už nechodí do školy, protože bych jednak hned podala návrh na zrušení testovacího opatření, protože se děti bojí, že je zlý naočkovaný pedagog, který se zcela nezodpovědně netestuje, nakazí a ony pak infikují svoji babičku, která umře nebo aspoň bude úpět na JIP, a bude to na ně! Žaloba doplněná o fotku uslzeného vyděšeného dítěte, které se dívá smrti do očí a modlí se za spásu duše prarodiče, by byla výborná!

Druhou žalobu bych směřovala jako civilní proti škole – za tentýž hřích – netestované naočkované pedagogy. Je přece povinnosít škol zajišťovat ultrazdravé a bezpečné prostředí, taky proto se na tom všem bordelu s takovou ochotou podílejí, ředitelé plesají blahem nad každým otestovaným žákem, tak jen ať zajišťují bezpečnost a ochranu zdraví při vzdělávání líp!

Jejda, psaní takové žaloby by mne úplně zahřálo u srdce. To bych, a teď nekecám, dělala klidně i zadarmo. Hehe, už teď se pochechtávám. Navíc bych konečně se zcela vážnou tváří (to bych hrála) navrhla důkaz ordálem. Na to se třesu víc než rok, ale bylo mi to pořád žinantní, přece jen člověk ve skrytu duše doufal, že se soudci ještě umoudří. Teď už ne, stejně ještě nikoho nepodrželi, nikdo nevyhrál ani jednu jedinou žalobu, tak jakýpak copak. S představou provádění božího soudu nad vakcínou nebo aspoň antigenním či PCR testem budu dnes blaženě usínat.

P. S.: Škoda, že nemáte stejný smysl pro humor jako já. Nikdo nechtěl žalovat za šestnáctiletého, že nemůže legálně pít, ale opíchat se může. A tohle se taky nejspíš nikomu líbit nebude, takže to založím ke svým šuplíkovm nápadům a budu jen snít.

%d bloggers like this: